سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۵۳ - چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶

رییس شرکت آبفار شهرضا خبر داد:

آبرسانی به روستای «هوک» روی ریل پیشرفت

رییس شرکت آبفار شهرضا گفت: با پیگیریهای انجام شده مقدمات اجرای شبکه آبرسانی به روستای هوک شهرضا فراهم شده که پس از تأمین اعتبار لازم عملیات اجرایی نیز آغاز می‌شود.

به گزارش شهرضانیوز،علی اصغر قاسمی در جلسه هم اندیشی مسئولان اجرایی شهرستان شهرضا که با محوریت بخشداری شهرضا و باهدف محرومیت زدایی و تأمین نیازهای روستای هوک این شهرستان در محل این روستا برگزار شد، اظهار کرد: استفاده از آب این چاه برای کشاورزی امکان پذیر نیست و باتوجه به جمعیت اندک آن در صورت استفاده برای مصارف شرب نیز مشکل خاصی را ایجاد نخواهد کرد.

وی تأکید کرد: در سال ۹۱ با اختصاص اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال یک حلقه چاه برای تأمین آب شرب این روستا حفاری شده است که در تست پمپاژ شرایط قابل قبولی داشت اما با شکایت اهالی ادامه عملیات تکمیلی حفاری و تجهیز و بهره برداری از آن متوقف شد.

رییس شرکت آبفار شهرضا تصریح کرد: عملیات تجهیز چاه و ایجاد خط انتقال و احداث شبکه آبرسانی به آن مجموعا نیازمند اعتباری بالع بر ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

به گزارش شهرضانیوز، در این جلسه با تماس تلفنی نماینده مردم شهرضا در مجلس با مدیرعامل شرکت آبفار کشور برای مشکل آب شرب روستای هوک مقرر شد اداره آبفار شهرستان نامه‌ای را تنظیم و به اداره کل این شرکت در استان ارجاع دهد و یک رونوشت از آن را به دفتر نماینده مردم ارسال کند تا پیگیری لازم در این زمینه انجام شود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.