سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۱۳ - یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶

دومین سوگواره نغمه عشق در شهرضا برگزار می‌شود

دبیر دومین سوگواره نغمه عشق شهرضا گفت: این سوگواره به صورت استانی و با حضور ۱۰ گروه تغزیه خوانی از شهرستانهای جنوب استان برگزار می شود.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الله اباذری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دومین سوگواره «نغمه عشق» باحضور ۱۰ گروه شبیه خوانی به میزبانی شهرستان شهرضا برگزار می شود.

وی اظهار کرد: این سوگواره به همت کانون فرهنگی مسجد ریحانه النبی منطقه سروستان شهرضا و همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای تعزیه، انجمن خوشنویسان، شهرداری، شهرداری شهرضا، دانشگاه آزاد اسلامی دهاقان،شبکه بهداشت و درمان،پایگاه مقاومت بسیج شهید کشوری و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در جنوب استان برگزار می شود.

دبیر دومین سوگواره نغمه عشق شهرضا ادامه داد: همزمان با شب شهادت حضرت امام رضا(ع) نیز مراسم ویژه ای در همین مکان توسط نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی برگزار می شود.

وی تصریح کرد: از جمله دیگر برنامه های این سوگواره اهتزاز پرچم امام حسین(ع) و امام رضا(ع) در محل برگزاری سوگواره خواهد بود.

دبیر دومین سوگواره نغمه عشق شهرضا اضافه کرد: در حاشیه این برنامه نمایشگاهی مشتمل بر آثار فعالان این حوزه برگزار خواهد شد.

دبیر بخش هنری این جشنواره نیز اظهار کرد: از همه شهروندانی که آثار مکتوب یا مصور درباره سابقه فعالیت گروه های تعزیه خوانی دارند تقاضا می شود آثار خود را به دبیرخانه این سوگواره ارسال کنند.

محمد کریم بابا ربیع تصریح کرد: تلفنهای ۹۱۳۲۷۵۱۷۹۱ و ۹۱۳۲۲۰۴۵۳۷ آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان و علاقه مندان به هنر تعزیه در این سوگواره است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.