سرویس: بین الملل ۲۱:۳۳ - چهارشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۲

حمایت ۸۰ شخصیت اردنی از سخنرانی اخیر سید حسن نصرالله

۸۰ شخصیت سیاسی و فرهنگی اردن در نامه‌ای عید مقاومت و آزادسازی را به دبیرکل حزب الله لبنان تبریک گفته و از مواضع شجاعانه اخیر وی تقدیر کردند.  به گزارش فارس به نقل از العهد، ۸۰ نفر از شخصیت‌های برحسته اردنی در نامه‌ای به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به نمایندگی از هیئت‌های […]

۸۰45041250540 شخصیت سیاسی و فرهنگی اردن در نامه‌ای عید مقاومت و آزادسازی را به دبیرکل حزب الله لبنان تبریک گفته و از مواضع شجاعانه اخیر وی تقدیر کردند.

 به گزارش فارس به نقل از العهد، ۸۰ نفر از شخصیت‌های برحسته اردنی در نامه‌ای به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به نمایندگی از هیئت‌های ملی و مردمی این کشور عید آزادسازی و مقاومت و پیروزی مقاومت قهرمان در اخراج دشمن صهیونیستی و مزدوران آن از لبنان در سال ۲۰۰۰ را به وی تبریک گفته و تاکید کردند که این پیروزی بیشتر اراضی لبنان را بدون ضربه به تمامیت ارضی این کشور آزاد کرده و آن را در مقابل دیکته‌های دشمن آمریکایی – اسرائیلی بر اساس معادلات قهری منطقه تسلیم نکرد.
این شخصیت‌ها با ستایش از مواضع شجاعانه سید حسن نصرالله در سخنرانی روز عید مقاومت در مورد مشارکت با ارتش عربی سوریه در تقابل با هجمه‌های تکفیری که مورد حمایت ائتلاف آمریکایی، خلیجی، ترکی و اسرائیلی قرار دارد، اعلام کردند: ما اعتقاد داریم که مبارزه در کنار کشور جمهوری عربی سوریه واجبی حتمی برای تمامی گروه‌های ملی گرای عرب است تا از قلعه پایداری، مقاوت و حیات دینی در سوریه محافظت شود.
این شخصیت‌ها التزام عربی و و وفاداری مقاومت به سوریه و خون‌های شهدای حزب الله در سوریه را مواضعی دانست که تاکید می‌کرد بزرگداشت روز آزادسازی در ۲۵ می سال ۲۰۰۰ تنها یک یادبود نیست، بلکه روشی زنده است که تکرار می‌شود و برنامه کاری آن از بین نمی‌رود.
دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.