سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۴۶ - جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶

فرمانده انتظامی شهرضا خبر داد:

در شهرضا دفتر گمرک تأسیس می‌شود

گلابی،فرماندار شهرضا گفت: اقدامات اولیه برای استقرار دفتر گمرک و تقویت سیستم تعزیرات در شهرستان انجام شده و به زودی هیئتی کارشناسی برای بررسی مقدمات این طرح به شهرستان سفر می کنند.

به گزارش شهرضانیوز، فرماندار شهرضا در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته این شهرستان که به مناسبت هفته پدافند غیرعامل برگزار شد، عنوان کرد: در کشور ما بسیاری از اصول و موازین پدافند غیرعامل در زندگی سنتی مردم اجرا می‌شده است.

محسن گلابی تصریح کرد: اجرای اصول پدافند غیرعامل یکی از مهمترین ارکان و عناصر افزایش ضریب ایمنی و کاهش میزان خسارات در زمان وقوع حوادق غیر مترقبه است.

وی یکی از مهمترین اقدامات در راستای اجرای اصول اقتصاد مقاومتی و اجرای اصول پدافند غیرعامل را مبارزه با ورود کالای قاچاق و حمایت از تولیدات داخلی دانست و افزود: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی در کشور و مبادی کنترلی نظیر ایستگاه شهید امامی از ورود کالای قاچاق جلوگیری می‌کند و تولیدکنندگان داخلی هم باید با تلاش در راستای بومی سازی دستگاه‌های ساخت محصولات و همچنین افازیش کیفیت مصنوعات داخلی در این زمینه یاری کنند.

فرماندار شهرضا تصریح کرد: اقدامات اولیه برای استقرار دفتر گمرک و تقویت سیستم تعزیرات در شهرستان انجام شده و به زودی هیئتی کارشناسی برای بررسی مقدمات این طرح به شهرستان سفر می کنند.

گلابی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: یکی از مهمترین طرحهایی که از حدود ۳۰ سال قبل در شهرستان آغاز شده، فاضلاب شهری است که متأسفانه تنها ۳۰ درصد از آن تکمیل شده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان برای ارتقاء سیستم فاضلاب شهری شهرضا اختصاص داده شده و هیئتی نیز مرکب از کارشناسان داخلی و خارجی به زودی برای بررسی میدانی فاضلاب شهری به شهرضا سفر می کنند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.