سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۳۶ - دوشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۶

معاون فرماندار شهرضا:

حفظ سلامت مردم مهمترین خط قرمز مسئولان است

داراب، معاون فرماندار شهرضا گفت: حفظ سلامت مردم مهمترین خط قرمز مسئولان اجرایی به ویژه در حوزه بهداشت و درمان است و باید از همه امکانات موجود در این راستا استفاده شود.

به گزارش شهرضانیوز، معاون فرماندار شهرضا ظهر امروز در جلسه کنترل جمیعت سگهای بدون صاحب شهرستان شهرضا که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، بیان کرد: همه اقداماتی که برای کنترل جمیعت سگهای بدون صاحب و جلوگیری از ابتلای انسانهای به بیماری انجام می شود در حوزه فعالیتهای پدافند غیرعامل قرار دارد.

محمدحسین داراب ادامه داد: حفظ سلامت مردم مهمترین خط قرمز مسئولان اجرایی به ویژه در حوزه بهداشت و درمان است و باید از همه امکانات موجود در این راستا استفاده شود.

وی تأکید کرد: کنترل جمعیت سگهای بدون صاحب و هر حیوان دیگری که امکان آسیب رساندن به انسان را دارد ضروری است اما این اقدام باید با در نظر گرفتن موازین بهداشتی و نظام نامه های ابلاغی وزارت بهداشت و درمان، شبکه دامپزشکی و محیط زیست انجام شود.

معاون فرماندار شهرضا اضافه کرد: همه افراد از جمله چوپانان که به هر عنوان اقدام به نگهداری سگ می‌کنند باید از رها سازی آن در معابر عمومی جلوگیری کنند زیرا بسیاری از موارد حیوان گزیدگی ناشی از حمله این گروه از حیوانات بوده است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.