سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۲۷ - شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۶

امام جمعه شهرضا:

مسئولان اختلافات را کنار بگذارند

یعقوبی، امام جمعه شهرضا گفت: اختلافات مسئولان و در مجموع هرنوع اختلافی در جامعه به انقلاب و منافع مردم آسیب می‌زند، همه افرادی که اختلافاتی دارند باید با مراجعه به قرآن و عترت برای رفع آن اختلافها تلاش کنند.

به گزارش شهرضانیوز، امام جمعه شهرضا عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: همه مسئولان نظام از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون به خدمت رسانی صادقانه و تلاشهایی که برای رفع محرومیتها و کمک به مردم داشته‌اند افتخار می‌کنند و از این اخلاق پسندیده باید از این پس نیز حفظ شود.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی بیان کرد: اختلافات مسئولان و در مجموع هرنوع اختلافی در جامعه به انقلاب و منافع مردم آسیب می‌زند، همه افرادی که اختلافاتی دارند باید با مراجعه به قرآن و عترت برای رفع آن اختلافها تلاش کنند.

وی عنوان کرد: هوای نفس همه عبادتها و خدماتی که یک فرد به جامعه انجام می دهد را باطل می کند، کسانی که با غرور نسبت به بندگان خدا رفتار می کنند باید از رفتار خود به درگاه خداوند توبه کنند.

امام جمعه شهرضا با اشاره به بخشهایی از سخنان آیت الله جوادی آملی گفت: شب زنده داری و اشک ریختن برای امام حسین (ع) راه سعادت را برای افراد مشخص می کند و آنها را در مسیر هدایت الهی قرار می دهد.

وی تأکید کرد: یکی از مهمترین اصول مدیریت در هر جامعه ای رعایت تواضع و فروتنی است، کسب ملکه تواضع نیازمند تمرین و سالها تلاش است.

حجت الاسلام یعقوبی در بخش دیگری از سخنان خود، تأکید کرد: در ۱۸ آبان‌ماه و مصادف با اربعین حسینی در شهرستان نماز باران خوانده می‌شود و همه کسانی که قصد حضور در این مراسم را دارند لازم است با واجبات و مستحبات شرعی آن آشنا شوند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.