سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۰۲ - چهارشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۶

رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهرضا خبر داد:

مراحل پایانی ساخت و ساز کتابخانه روستای قصرچم

پورخاقان، رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهرضا گفت: کتابخانه نهادی روستای قصرچم مراحل پایانی ساخت و ساز خود را می‌گذراند.

به گزارش شهرضانیوز، رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهرضا در جمع خبرنگاران بیان کرد: در حال حاضر در حوزه عمرانی ساخت ۳ کتابخانه عمومی روستای قصرچم، ریحانه النبی منطقه سروستان و بخش منظریه در اولویت کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرار دارد.

فاطمه پورخاقان تصریح کرد: ۴۵ درصد از مراحل عمرانی کتابخانه بخش منظریه با زیربنای ۵۵۰ متر در ۲ طبقه به اتمام رسیده است.

وی ادامه داد: کتابخانه روستای قصرچم که با همکاری کرمعلی مهدیان – از خیران منطقه ساخته شده در ابتدا قرار بود با مساحتی بالغ بر ۱۷۵ متر ساخته شود که پیگیری‌های انجام شده منجر به انضمام یک باب سالن به این مجموعه شد که مساحت  آن را به ۳۹۷ متر افزایش داد.

رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهرضا گفت: این کتابخانه مراحل پایانی ساخت و ساز خود را می‌گذراند و در آینده نزدیک شاهد افتتاح آن خواهیم بود.

پورخاقان درخصوص وضعیت کتابخانه ریحانه النبی منطقه سروستان عنوان کرد: این کتابخانه با مساحت بیش از یک هزار و ۲۰۰ متر می‌باشد که اتمام مراحل ساخت و ساز آن نیازمند حمایت مسئولان کشوری است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به بازدید مرتضی محمدزاده,مدیرکل امور مجلس و امور استان‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از وضعیت کتابخانه‌های این شهرستان گفت: در این بازدید مسئولان از کتابخانه‌های در حال ساخت شهرستان بازدید و قول مساعد برای پیگیری امور مربوط به اختصاص بودجه جهت اتمام مراحل ساخت و ساز آن را دادند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.