سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۴۵ - جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶

امام جمعه موقت شهرضا:

ایران اسلامی به یک قدرت جهانی تبدیل شده است/ دولتمردان برای اجرای اصول اقتصاد مقاومتی تلاش کنند

رهایی، امام جمعه موقت شهرضا گفت: ایران اسلامی به یک قدرت جهانی تبدیل شده و همین عامل باعث وحشت سران استکبار شده است، دولتمردان برای اجرای اصول اقتصاد مقاومتی تلاش کنند تا در زمینه اقتصادی نیز تهدیدات دشمن بر کشور اثر نکند.

به گزارش شهرضانیوز، امام جمعه موقت شهرضا در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان شهرضا که در مسجد و حسینیه صدیقه طاهره(س) این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اظهارات اخیر رییس جمهور آمریکا درخصوص جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: اظهارات اخیر ترامپ حتی در داخل این کشور نیز با واکنش رجال سیاسی همراه بود، این افراد عقیده داشتند که ادامه سیاستهای نابخردانه آمریکا در جهان و از آن جمله درخصوص معاهدات جهانی به حیثیت این کشور در مجامع جهانی آسیب می‌زند.

امام جمعه موقت شهرضا ادامه داد: این سخنان سخیفانه و نشانه اوج کینه توزی و دشمنی ترامپ با ملت و دولت ایران اسلامی است.

حجت الاسلام رهایی همچنین با اشاره به بخشهایی از سخنان رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به اظهارات ترامپ، اظهار کرد: نباید در برابر دشمن و اقدامات او غفلت کنیم، نظام اسلامی همواره در معرض آسیب دشمنان قرار دارد و به همین دلیل لازم است هوشمندانه در برابر هر اقدام آنان برخورد کنیم.

وی تأکید کرد: آمریکاییها از اینکه ایران از کشوری عقب مانده و ضعیف در منطقه و جهان به عنوان کشوری تأثیرگذار و قدرتمند تبدیل شده است می‌ترسند.

امام جمعه موقت شهرضا تأکید کرد: باید اقتصاد مقاومتی را جدی بگیریم و اصول ان را در همه بخشها اجرا کنیم، لازم است با جلوگیری از واردات کالا و برخورد قاطع با قاچاق، از اشتغال و تولید کشور حمایت کنیم.

حجت االاسلام رهایی گفت: موضع گیری کشورهای اروپایی در برابر اظهارات ترامپ خوب بود اما کافی نیست، این کشورها باید آشکارا از همراهی با آمریکا پرهیز کنند.

وی ادامه داد: باید اقتصاد کشور را از وابستگی به نفت نجات دهیم تا دیگر موضع گیریهای خصمانه فردی مانند ترامپ یا دیگر سیاستمداران در دیگر نقاط جهان نتواند مشکلاتی را برای کشور ایجاد کند.

امام جمعه موقت شهرضا تأکید کرد: امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر ضرورت حفظ وحدت و هوشیاری در برابر دسیسه‌های استعمار تأکید فرموده‌اند و این توصیه‌ها در دوران فعلی بیش از گذشته برای ملت و دولت ما کارآمد است.

حجت الاسلام رهایی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره یاری رسان ملتهای مظلوم جهان بوده است، توان دفاعی کشور کاملاً بازدارند و برای صیانت از کشور ایجاد و تقویت شده است.

وی ادامه داد: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در هر شرایط و موقعیتی از نظام اسلامی حمایت کردند و اجازه ندادند تا دسیسه‌های دشمنان بر علیه نظام، با موفقیت همراه باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.