سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۲۳ - پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

امام جمعه شهرضا:

ملت ایران جنایات آمریکا را فراموش نمی‌کنند

یعقوبی، امام جمعه شهرضا گفت: ملت ایران هرگز جنایات آمریکا را علیه خود و منافع کشورشان فراموش نمی‌کنند، کارنامه روابط سیاسی آمریکا همواره سرشار از دشمنی با ملت ایران بوده است.

به گزارش شهرضانیوز، امام جمعه شهرضا در همایش اعتراض آمیز مردم شهرضا در پاسخ به اظهارات اخیر ضد ایرانی رییس جمهور آمریکا، بیان کرد: سخنان ترامپ نشان داد که او فردی گستاخ و مغرور است و سخنان خود را با هوای نفس بیان می‌کند.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی ادامه داد: اظهارات ضد ایرانی رییس جمهور آمریکا اتحاد ملت ایران را در برابر استکبار بیشتر کرد.

وی تصریح کرد: در نظرسنجی های انجام شده از محبوبیت ترامپ کاسته شده تا جایی که از او به عنوان منفورترین رییس جمهور تاریخ آمریکا یاد می‌کنند.

امام جمعه شهرضا گفت: کسی که به تعهدات بین المللی پایبند نیست برای مردم کشور خود نیز دستاوردی خواهد داشت به همین دلیل مردم کشورهای جهان اظهارات ترامپ را محکوم کردند.

حجت الاسلام یعقوبی گفت: نظام سلطه آمریکا در عراق و سوریه و لبنان شکست خورده است به همین دلیل در برابر سپاه جبهه گیری کرده و علیه آن سخن می‌گوید.

وی ادامه داد: خود برتر بینی رییس جمهور آمریکا و سایر سردمداران کشورهای استکباری به دلیل ضعف آنها و ترسی است که از ملتهای مبارزی همچون مردم ایران دارند.

امام جمعه شهرضا گفت: در طول ۴۰ سال گذشته مردم ایران همواره قربانی تروریست بوده‌اند که بخش زیادی از آن از سوی دولتمردان آمریکایی به آنها تحمیل شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.