سرویس: اخبار شهرضا ۲۲:۲۰ - یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس:

حمایت مردمی مهمترین پشتوانه سپاه است/ترامپ در حقیقت برابر مردم ایران موضع‌گیری کرد/عنصر بیگانه در خلیج فارس آمریکاییها هستند/نقض برجام در حوزه اختیارات آمریکا نیست

محمودی، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ نمی‌داند که سپاه از ملت ایران جدا نیست، او با سخنان اخیر خود در حقیقت در برابر ملت ایران موضع‌گیری کرد، او درمورد خلیج فارس هم سخنان بیهوده‌ای گفت در حالی که عنصر بیگانه در این منطقه آمریکاییها هستند.

به گزارش شهرضانیوز، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی امشب در جمع خبرنگاران عنوان کرد: سیاستمداران آمریکایی دسیسه‌های زیادی را به کار بردند تا ایران را به عنوان ناقض برجام معرفی کنند اما رهبری هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و اتحاد و هوشیاری دولت و ملت باعث شد که از این مسئله جلوگیری شود.

سمیه محمودی بیان کرد: برجام معاهده‌ای بین ایران و آمریکا نبوده است که به صورت یک جانبه قابل فسخ باشد، حمایت اروپاییان از برجام و مخالفت آنها با ترامپ نیز نباید باعث خوش بینی ما شود، اروپاییان نیز در مواقع بسیاری دشمنی خود را با ملت ایران نشان داده‌اند.

وی ادامه داد: ترامپ نمی‌داند که سپاه از ملت ایران جدا نیست، او با سخنان اخیر خود در حقیقت در برابر ملت ایران موضع‌گیری کرد، او درمورد خلیج فارس هم سخنان بیهوده‌ای گفت در حالی که عنصر بیگانه در این منطقه آمریکاییها هستند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ شرایط روحی مناسبی ندارد، از روزی که او بر مسند ریاست جمهوری آمریکا تکیه زده است کارهایی می‌کند که انجام آنها از یک فرد عاقل بعید است؛ تصمیمات شتابزده و به دور از آینده نگری ترامپ حتی ملت آمریکا و سیاستمداران این کشور را نیز به واکنش واداشته است.

محمودی تصریح کرد: سپاه در دوران دفاع مقدس خدمات بسیار زیادی در دفع تجاوز دشمن و دفاع از مرزهای کشور داشت، در شرایط فعلی هم مردم منطقه خاورمیانه از خدمات این نیرو در مقابله با اشرار و گروهکهای تروریستی بهره‌مند می‌شوند.

وی گفت: جای تأسف است که رییس جمهور یک کشور تا این اندازه از پیشینه تاریخی و جغرافیایی جهان بی اطلاع است، همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند خلیج فارس خانه ملت ایران است که از قرنها پیش به این عنوان نامیده شده است.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: کارنامه روابط سیاسی و اقتصادی آمریکا با ایران همواره حاکی از دشمنی آن با ملت ایران بوده است تا جایی که می‌خواهند معاهده برجام که توافقی بین المللی است را نقض کنند.

وی گفت: موضع‌گیری‌های ترامپ یا هرکس دیگری نمی‌تواند نظام اسلامی ما را از بین ببرد، این نظام ثمره خون هزاران شهید و ایثارگری است که برای حفظ انقلاب جان خود را فدا کردند برای همین است که می‌بینیم درخصوص مسائل جهانی دولت و ملت یک صدا و متحد هستند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم ایران هنوز هم برای حفظ اسلام و انقلاب هزینه‌های زیادی را پرداخت می‌کنند که نشانه آن شهدای مدافع حرم هستند بنابراین در پایبندی مردم به ارزشهای انقلابی و نظام اسلامی تردیدی نبوده و نیست.

محمودی گفت: اگر سپاه نبود داعش سراسر خاورمیانه را تصرف می‌کرد، اگر قرار باشد عنوان تروریست بر قوای مسلح کشوری گذاشته شود، ارتش آمریکا بیش از دیگران به این عنوان شایسته است، توان نظامی جمهوری اسلامی ایران بازدارنده و کاملا دفاعی است.

وی عنوان کرد: بارها سعودی‌ها و آمریکاییها و اسراییلی‌ها علیه سپاه سخن گفته‌اند که علت آن ترسی است که این کشورها از این نیروی مقدس دارند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دوران دفاع مقدس نشان داد که اگر از نظر تسلیحاتی قدرتمند نباشیم، همیشه امکان تحمیل جنگهای دیگری علیه کشورمان وجود دارد، ارتش آمریکا با پیمودن کیلومترها در مناطق مختلف جهان حاضر می‌شوند و اقدام به کشتار وسیع مردان و زنان و کودکان می‌کنند، کارنامه سیاه این کشور در منطقه خاورمیانه گواه صادقی بر این مدعا است.

محمودی گفت: حمایت مردمی مهمترین پشتوانه سپاه پاسداران و سایر قوای مسلح است بنابراین اگر کسی علیه نیروهای مسلح ایران جبهه گیری کرد در حقیقت همه ملت ایران را مخاطب قرار داده و با پاسخ کوبنده‌ای هم مواجه خواهد شد.

وی اظهار کرد: توان بازدارنده سپاه و سایر قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده است تا اگر بار دیگر دشمنان قصد تجاوزی به خاک کشور داشتند، با دفاع از خاک کشور، سیلی محکمی را گوش متجاوزان بزنند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.