سرویس: اخبار شهرضا ۰۷:۰۳ - پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶

مسئول پارکها و فضای سبز شهرداری شهرضا خبر داد:

ایمن سازی ۸ پارک شهرضا در ۱۹ ماه گذشته

مهدی نیا، مسئول پارکها و فضای سبز شهرداری شهرضا گفت: در ۱۹ ماه اخیر تعداد ۸ پارک شهرضا با اختصاص اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال ایمن سازی شده است.

مسئول پارکها و فضای سبز شهرداری شهرضا در گفت و گو با شهرضانیوز با اشاره به طرح ایمنی پارکهای شهرضا در کمیته جامعه ایمن این شهرستان، اظهار کرد: طرحی برای ایمنی پارک آبشار شهرضا تهیه شد که شورای ترافیک استان رد شد و تهیه طرح جدید در دستور کار شهرداری قرار دارد.

مصطفی مهدی نیا همچنین از ایمن سازی ورودی بلوار شهید همت شهرضا در آینده نزدیک خبر داد و افزود:این طرح به همراه طرح ایمنی پارک آبشار شهرضا تهیه خواهد شد.

وی از ایمن سازی ۸ پارک شهرضا در ۱۹ ماه اخیر با اختصاص اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال خبر داد و تصریح کرد: از ابتدای مهرماه نیز ۳ پارک آبشار، ملت و خانه شهر نیز بهسازی و ایمن می‌شوند، این اقدام به دلیل شلوغی پارکها در فصل تابستان انجام نشد.

مسئول پارکها و فضای سبز شهرداری شهرضا با بیان این مطلب که بعد از حدود ۱۵ سال شهرداری شهرضا طرحی جامع برای ایمن سازی پارکها تهیه کرده و در حال اجرای آن است، گفت: شهرداری شهرضا مشغول آماده سازی طرحی است که به موجب آن بخشی از مسیر میدان شهدا تا چهارراه طالقانی برای استفاده معلولان ایمن سازی شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.