سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۰۶ - سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶

شهردار شهرضا:

شهرداری خود را موظف به ارائه خدمات بهینه به کودکان می‌داند

جافری، شهردار شهرضا گفت :شهرداری به عنوان مدیر حوزه خدمات شهری خود را موظف به ارائه خدمات بهینه به کودکان می‌داند.

به گزارش شهرضانیوز، شهردار شهرضا صبح امروز در مراسم جشن روز جهانی کودک که در محل باغ بانوان شهرداری شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: بخشهایی از فضاهای شهری باید برای حضور کودکان ایمن سازی شود، از سوی دیگر لازم است امکانات لازم برای استفاده کودکان به طور مساوی در همه مناطق شهری فراهم شود و شهرداری برای این منظور همه تلاش خود را به کار می‌برد.

رحیم جافری ادامه داد: شهرداری به عنوان مدیر حوزه خدمات شهری خود را موظف به ارائه خدمات بهینه به کودکان می‌داند.

وی اظهار کرد: کودکان و نوجوانان مهمترین سرمایه اجتماعی جامعه هستند زیرا آموزش، حمایت و بسترسازی برای انجام فعالیت‌های مختلف برای آنها امکان رشد و توسعه همه جانبه جامعه در آینده را فراهم می‌کند.

جافری گفت: شهرداری به عنوان نهادی که صرفا وظیفه عمرانی نداشته و باید به امور فرهنگی شهر نیز رسیدگی کند، در مناسبتهای مختلف برنامه‌هایی را برای همه اقشار برگزار می‌کند.

وی گفت: بازی می تواند به کودک اعتماد به نفس دهد، بازی کردن بچه ها راهی است به سوی شکل گیــری شخصیتـی سالم و مفید و در نتیجه برای این که کودک در آینــده، زندگی خوب و بالنده ای داشته باشد، فرایند بازی بسیار ضروری است به همین دلیل شهرداری تلاش می‌کند تا محیطی امن و شاداب برای بازی کودکان فراهم کند.

به گزارش شهرضانیوز، در این مراسم جشن که به همت فرهنگسرای شهید همت و معاونت فرهنگی شهرداری شهرضا برگزار شد، برگزاری قصه گویی عاشورایی، مداحی، مار و پله اخلاقی، آموزش سفال و نقاشی از جمله برنامه های جنبی این مراسم بود

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.