سرویس: اجتماعی ۱۵:۰۹ - جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶

فرمانده انتظامی شهرضا خبر داد:

کشف ۱۵۱ میلیارد کالای قاچاق در شهرضا

باباکلانی، فرمانده انتظامی شهرضا گفت: بیش از ۱۵۱ میلیارد ریال کالای قاچاق در شش ماهه گذشته توسط پلیس شهرستان کشف شده که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۴ درصدافزایش داشته است.

به گزارش شهرضانیوز، فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان شهرضا، به اجرای بیش از ۳۰ برنامه  مختلف فرهنگی، اجتماعی، عملیاتی، ترافیکی و آموزشی در هفته ناجا سال جاری اشاره کرد و گفت: حدود ۷۰درصد این برنامه ها شامل برنامه های علمی، فرهنگی و اجتماعی است.

محمد حسین باباکلانی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره اجرای ۶۲ طرح ارتقای امنیت،پاکسازی مناطق آلوده وجرم خیز و طرح کنترل مبادی توسط نیروی انتظامی شهرضا در شش ماه ابتدای امسال، اظهار کرد: بیش از یکهزار و ۴۲۰ کیلوگرم  مواد مخدر در این مدت کشف و  تعداد زیادی قاچاقچی حرفه ای ،معتاد و خرده فروش شناسایی، و دستگیر شده اند.

وی اعتیاد را یکی از  مهمترین معضلات جامعه برشمرد و افزود: قرار گرفتن شهرضا در شاهراه مواصلاتی کشور دلیل اصلی  بیش از ۹۰ درصد از کشفیات  مواد مخدر  در این شهرستان است.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا اضافه کرد: در ۶ ماه نخست امسال ۲۴ هزار و ۷۳۶ تماس تلفنی با سامانه ۱۱۰ در شهرستان برقرار شده، این در حالی است که از مجموع این تعداد تماس تلفنی ۱۳ هزار و ۷۳۸ تماس عملیاتی و ۱۰ هزار و ۹۹۸ تماس درخصوص راهنمایی و ارشاد شهروندان بوده است.

باباکلانی همچنین از کاهش ۱۱ درصدی سرقت خودرو در شهرستان شهرضا در شهریورماه امسال خبر داد و افزود: بیش از ۱۵۱ میلیارد ریال کالای قاچاق در شش ماهه گذشته توسط پلیس شهرستان کشف شده که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۴ درصدافزایش داشته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.