سرویس: اخبار شهرضا ۲۰:۵۷ - جمعه ۰۷ مهر ۱۳۹۶

واکنش فرمانده سپاه شهرضا به یک سخنرانی؛

بی بصیرتها حق ندارند به ارزشهای مردم توهین کنند/اگر شهدای مدافع حرم نبودند شما نمی‌توانستید با خیال راحت جلسه برگزار کنید/امثال شما بودید که در سال ۸۸ خون به دل ولایت کردید

داستانی، فرمانده سپاه شهرضا گفت: افراد بی بصیرتی که با پیشینه نظام اسلامی بیگانه هستند حق ندارند به ارزشهای مردم توهین کنند، اگر شهدای مدافع حرم نبودند شما نمی‌توانستید با خیال راحت جلسه برگزار کنید و این سخنان را بگویید، امثال شما بودید که در سال ۸۸ خون به دل ولایت کردید.

به گزارش شهرضانیوز؛ فرمانده سپاه شهرضا امشب در مسجد صدیقه طاهره (س) در جمع مردم شهرضا، با اشاره به بخشهایی از سخنان رهبر معظم انقلاب، عنوان کرد: خدمات بسیج ۲۰ میلیونی ثابت کرد که این نیرو در صراط مستقیم قدم بر می‌دارد.

سرهنگ جواد داستانی تصریح کرد: امام(ره) فرمودند که انقلاب اسلامی امتداد عاشورا است، عاشورا به ما درس می‌دهد که برای حفظ دین باید از جان گذشت، برای جانبازی در راه دین همه افراد برابر هستند و مسئولیت دارند.

وی اضافه کرد: جبهه دشمن هم بسیار آسیب پذیر است، همچنان که نهضت عاشورا سرانجام باعث سرنگونی جبهه کفر و ظلم شد.

فرمانده سپاه شهرضا تأکید کرد: بی بصیرتها بدون آنکه بدانند فریب می خورند و بازیچه دست دیگران قرار می گیرند، بصیرت یعنی اینکه بدانیم با چه کسی طرف هستیم و چه وظیفه‌ای بر عهده داریم.

داستانی با اشاره به بخشهایی از تحولات منطقه خاورمیانه، عنوان کرد: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب از همه جهات به کشور ما حمله کردند چون منافع آنها در ایران از بین رفته بود و در منطقه هم منافع آنها به خطر افتاده بود.

وی اظهار کرد: عاشورا درس عبرت است، باید از تاریخ انقلاب درس عبرت بگیریم؛ دفاع مقدس، همان گنجینه‌ای که تکرار شدنی نیست، با تأثیر از عاشورا ایجاد شد؛ برخی شبهه افکنی می‌کنند درباره جنگ و می‌گویند چرا به جنگ عنوان مقدس داده می‌شود، در پاسخ به این افراد بگوییم جنگی که برای حفظ دین و انقلاب و استقلال کشور و ناموس وطن بود مقدس است.

فرمانده سپاه شهرضا ادامه داد: ما جنگ را شروع نکردیم، صدام به همراهی ۳۰ کشور دیگر به خاک کشور ما تجاوز کرد؛ ما همیشه از خاک کشور دفاع می کنیم و در این راه رشادتهای رزمندگان برای ما مقدس است.

داستانی گفت: نتیجه جنگ آن بود که ما امروز روی پای خودمان ایستاده ایم، دشمن حسرت امنیت ما را می خورد و تلاش می‌کند با جنگهای نیابتی تا اسلام و انقلاب را به خطر بیندازد اما در همه عرصه‌ها از مردم ما شکست خورد.

وی اظهار کرد: ملت ایران گوش به فرمان ولی فقیه هستند تا آخرین قطره خون؛ شهدای مدافع حرم و جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب نیز در همین مسیر برای دفاع از انقلاب جان فشانی می‌کنند.

فرمانده سپاه شهرضا بیان کرد: جایگاه و منزلت همه شهدا محفوظ است، اما شهید حججی به دلیل اینکه یک نیروی جوان بسیجی بود، در مکتب بسیج رشد کرد و در راه نهضت عاشورا جان خود را فدا کرد توانست چنین شوری به پا کند، مردمی که در لبیک به نایب امام زمان(عج) اینگونه در تشییع جنازه شهید حججی شرکت کردند، همان مردمی هستند که روزی انقلاب کردند و بعد از آن در عرصه دفاع مقدس حاضر شدند.

داستانی عنوان کرد: امنیت امروز ما مرهون خون شهدای مدافع حرم است، باید خطاب به افرادی که بدون بصیرت سخنانی بر زبان می‌آورند و نمی‌دانند که مردم ما بصیر هستند و هرکاری را با علم و بصیرت انجام می دهند بگوییم به تشییع جنازه شهدای مدافع حرم بنگرید که چگونه صحنه افتخار آفرینی مردم می‌شود.

وی ادامه داد: کسانی که جبهه مقاومت را زیر سؤال می‌برند، باید چشمان خود را باز کنند و ببینند مردم در صحنه های انقلاب چگونه حماسه آفرینی می کنند و جواب دشمنان را می دهند.

فرمانده سپاه شهرضا تأکید کرد: اگر شهدای مدافع حرم نبودند باید در کرمانشاه و سنندج و اصفهان در برابر دشمنان ایستادگی می‌کردیم، یک حرکت کوچک از طرف داعش در مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد و رهبری با اقتدار فرمودند که پاسخ قاطعی به ترقه بازی دشمن می دهیم و موشکهای هوافضای سپاه این پاسخ قاطع را به آنها داد.

داستانی با اشاره به سخنانی که اخیرا از سوی فردی در یکی از جلسات شهرستان مطرح شده بود، گفت: چند روز قبل فردی در مجلسی حرفهایی زد که بنده می‌خواهم از طرف مردم با او سخن بگویم، البته پیش از آن از امام جمعه شهرستان و نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی تشکر می کنیم که در برابر این سخنان موضعگیری کردند.

وی اظهار کرد: این فرد خطاب به رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور کشورمان گفتند در برابر خبرنگار آزاده ای بنشین و حرفهای مردم را بشنو، آیا نفهمیدند که رهبری و امام و رؤسای جمهور همواره در طول ۳۹ سال گذشته در برابر مردم نشستند و با آنها سخن گفتند، رهبری در طول ۳۹ سال گذشته بارها با اقشار مختلف مردم دیدار داشتند و ریاست جمهور نیز چندین بار تاکنون نشست مطبوعاتی داشتند.

فرمانده سپاه شهرضا تصریح کرد: دنیا از ولایتمداری مردم ایران و صلابت رهبری انقلاب واهمه دارد، جمهوری اسلامی ایران امروز در دنیا حرف اول را می‌زند، وای به حال شماها که چگونه می‌خواهید جواب خون شهدا را بدهید.

داستانی گفت: فتنه سال ۸۸ را امثال شما ایجاد کردید، بندگان خدایی که شما از آنها دفاع می کنید همانهایی هستند که در سال ۸۸ به عزاداران امام حسین(ع) سنگ زدند و اصل ولایت فقیه را زیر سوال بردند و حرمت نماز جمعه را شکستند و اعتبار بین المللی نظام را زیر سوال بردند و بین صفوف مردم اختلاف افکندند و تصاویر امام و رهبری را شکستند.

وی تاکید کرد: سران فتنه باید عذرخواهی کنند تا بتوانند به دامان ملت بازگردند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.