سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۳۴ - جمعه ۰۷ مهر ۱۳۹۶

امام جمعه شهرضا:

مردم ثابت کرده‌اند که حفظ نظام و دین برای آنها از هرچیز دیگر مهمتر است/برخی افراد در داخل سخن دشمن را تکرار می‌کنند

یعقوبی، امام جمعه شهرضا گفت: در جامعه معضلات و مشکلات زیادی نظیر بیکاری و رکود و معضلات اقتصادی وجود دارد اما مردم ثابت کردند که این امور برای آنها اصل نیست، آنچه برای مردم مهم است، حفظ دین و تعالیم اسلام است.

ابه گزارش شهرضانیوز، امام جمعه شهرضا در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان شهرضا، عنوان کرد: تشییع جنازه باشکوه مردم از شهید حججی آخرین میخ را بر تابوت داعش کوبید، این واقعه انهدام نهایی این گروهک تروریستی را سریعتر کرد.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی ادامه داد: کسی حق ندارد به ارکان نظام توهین کند، راه‌ها زیادی برای ابراز عقیده وجود دارد اما باید بدانیم که مردم اجازه نمی‌دهند ارزشهای انقلابی از بین برود یا از سوی برخی افراد مورد توهین قرار بگیرد.

وی گفت: بسیج در بخشهای مختلف کشور خدمات زیادی را ارائه کرده است، حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم و خدمت رسانی به آنها نشان داد که اگر از این ظرفیت به خوبی استفاده شود، شاهد رشد و تحول زیادی خواهیم بود.

امام جمعه شهرضا تصریح کرد: باید از نیروهای انقلابی و مخلص در جامعه حمایت شود، تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو تلاش و مشارکت همه افراد است پس باید اختلافات کنار گذاشته شود و برای خدمت به مردم تلاش کنیم.

یعقوبی تأکید کرد: در جامعه معضلات و مشکلات زیادی نظیر بیکاری و رکود و معضلات اقتصادی وجود دارد اما مردم ثابت کردند که این امور برای آنها اصل نیست، آنچه برای مردم مهم است، حفظ دین و تعالیم اسلام است.

وی گفت: کسانی که گمان می‌کنند سیلهای خروشان بر علیه نظام اسلامی به راه می‌افتد در اشتباه هستند، مردم ایران همواره بر علیه ظلم و ستم قیام کرده‌اند و برای ایجاد و حفظ نظام نیز بهای زیادی را پرداخته‌اند.

امام جمعه شهرضا تصریح کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی برای حفظ ارزشهای دینی اهمیت زیادی قائل هستند، آنها هر جمعه انتظار فرج را می‌کشند و همواره پشتیبان مرجعیت بوده‌اند.

یعقوبی عنوان کرد: زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورا کشور را از آسیب حفظ می‌کند و برای حفظ فرهنگ عاشورا باید حوزه‌های علمیه را حفظ کنیم.

وی گفت: حفظ دین نیاز به کمک همه مردم دارد، مردم باید برای حفظ حوزه‌های علمیه هزینه کنند، باید تلاش کنیم تا این سنگر ایمان و دین را حفظ کنیم.

امام جمعه شهرضا تصریح کرد: دشمن به دنبال حذف مرجعیت و روحانیت است، آنها می‌خواهند لباس دین و منش روحانیت را از بین ببرند.

یعقوبی گفت: متأسفانه زبانهای زرآگین و مسموم در جامعه وجود دارد که همان سخنان دشمنان دین را تکرار می‌کنند، دشمن برای ضربه زدن به دین رسانه‌های زیادی را ایجاد کرده و متأسفانه سخنان آنها بر برخی افراد هم تأثیر گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.