سرویس: اخبار شهرضا ۲۱:۱۷ - پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۶

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی:

هیچ کس حق ندارد کار شهدای حرم را زیر سؤال ببرد/همه ما به شهدای حرم مدیون هستیم

محمودی، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی افراد دانسته یا دانسته اقدام شهدای حرم را زیر سؤال می‌برند، هیچ کس حق چنین کاری را ندارد، همه ما به شهدای حرم مدیون هستیم.

به گزارش شهرضانیوز؛ نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی امشب در جمع تعدادی از خبرنگاران این شهرستان، با بیان اینکه «وظیفه ما مسلمانان است که از حریم و حرمت اهل بیت (ع) در هر شرایطی دفاع کنیم»، اظهار کرد: شهدای مدافع حرم که در خارج از مرزهای کشورمان برای صیانت از حریم اهل بیت(ع) مبارزه می‌کنند، کار بزرگی را انجام می‌دهند که زبان از توصیف آن ناتوان است.

سمیه محمودی گفت: هیچ یک از ما چیزی ارزشمندتر از اهل بیت (ع) و کاری مهمتر از دفاع از حریم امامت و ولایت نداریم.

وی در ادامه این مطلب افزود: همه ما وظیفه داریم که اگر خود را شیعه حضرت علی (ع) می‌دانیم در هر شرایطی و با هر وسیله‌ای از اهل بیت (ع) دفاع کنیم و شهدای حرم این رسالت را به خوبی انجام دادند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف استکبار جهانی از ایجاد گروهک‌های تروریستی در منطقه تهاجم به نظام اسلامی و از بین بردن ارزشهای دینی اهل بیت (ع) است، آرامشی که امروز در کشور حاکم است مرهون خون شهدای گرانقدری همچون شهدای مدافع حرم است.

محمودی اظهار کرد: شهیدانی همچون شهید حججی در بیرون از مرزها سر خود را از دست می‌دهند تا ما در داخل کشور در آسایش و آرامش زندگی کنیم.

وی اذعان کرد: کسانی که دانسته یا نادانسته ارزش کار شهدای مدافع حرم را زیر سوال می‌برند به این دلیل است که از اوضاع و اخبار منطقه به ویژه کشورهای همسایه اطلاعات کاملی ندارند این افراد که هنوز نمی‌دانند شهدای مدافع حرم چه سهمی در امنیت کشور دارند بهتر است وضعیت داخلی کشورهای همسایه ایران را بررسی کنند.

محمودی اظهار کرد: در زمان تشیع پیکر شهید حججی صحن علنی مجلس تعطیل شد، نمایندگان مجلس با این کار قصد داشتند تا بزرگی کاری که شهید حججی انجام داد را نشان دهند.

وی تصریح کرد: شهید حججی باعث وحدت بین آحاد مردم شریف ایران اسلامی شده و نباید با صحبت های نادرست این موضوع را نادیده گرفته شود، در روز تشییع پیکر شهید حججی مردم با حضور بی نظیر خود با شهدا و مقام معظم رهبری دوباره بیعت کردند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به جلسه غیرعلنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با سردار شمخانی، عنوان کرد: این جلسه با دعوت آقای لاریجانی – رییس مجلس شورای اسلامی و با هدف تشریح وضعیت اقلیم کردستان و مسائل مرزی ایران انجام شد اما اظهارات آقای شمخانی برای نمایندگان واضح نبود و هنوز سوالات زیادی درباره سخنان آقای شمخانی برای نمایندگان مطرح است.

محمودی گفت: باتوجه به شرایط موجود در منطقه و به خصوص کشور عراق استقلال کردستان عراق به زیان مردم این کشور و منطقه خواهد بود آمریکا و اسرائیل پس از آنکه با ایجاد و تقویت گروهکهای تروریستی نتوانستند به اهداف خود در خاورمیانه برسند، قائله استقلال کردستان را مطرح کردند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.