سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۵۷ - یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶

با حضور مسئولان شهرستان انجام شد؛

تجلیل از ۳۰۰ ورزشکار مدال آور شهرضایی+تصاویر

با حضور مسئولان اجرایی شهرستان، از بیش از ۳۰۰ ورزشکار مدال آور شهرضایی در میادین مختلف استانی، آسیایی و جهانی تجلیل شد.

به گزارش شهرضانیوز؛ نماینده مردم شهرستان شهرضا صبح امروز در آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی، پیشکسوتان، مربیان و خبرنگاران ورزشی این شهرستان که در سالن باغ صبا شهرضا برگزار شد، اظهار کرد: پیش از این بارها قول دادم که سفیر خدمتی برای مردم شهرستان‌های حوزه انتخابیه و سایر مناطق کشور باشم، یکی از مواردی که پیگیری‌های زیادی در رابطه با آن انجام شده توسعه زیرساختهای ورزشی در این منطقه است که در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.
سمیه محمودی اعتقادات مذهبی را مهمترین زیربنای فکری و فرهنگی مردم شهرستان شهرضا دانست و عنوان کرد: لازم است هیئت مذهبی ورزشکاران این شهرستان نیز تشکیل و در همه مناسبت‌های مربوط به ائمه، حضوری فعال در سطح شهرستان داشته باشد.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: زمانی که بانوی ورزشکاری با حجاب اسلامی در مسابقات جهانی حاضر می‌شود یا مردان ورزشکار با لباسهایی مزین به نام اهل بیت در مسابقات حضور پیدا می‌کنند، توجه جهانیان به تعالیم اسلام و فرهنگ انقلاب جلب می‌شود.
محمودی با تأکید بر ضرورت حمایت از ورزشکاران در همه رشته‌های ورزشی، عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب در پیام‌های مختلفی که به مناسبت کسب عناوین برتر ورزشی صادر فرموده‌اند با تأکید بر این مسئله از مسئولان خواسته‌اند امکانات مناسب ورزشی را توسعه دهند.
وی ورزشکاران را سفیران فرهنگی انقلاب دانست و گفت: انقلاب اسلامی امکان مناسبی برای حضور ورزشکاران در همه عرصه‌های داخلی و خارجی فراهم کرده است.
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ورزشکاران شهرضا در هربار حضور در میادین ورزشی، پایبندی خود را به اخلاق ثابت و از این نظر نمایانگر فرهنگ اصیل مردم این شهرستان بوده‌اند.
محمودی اظهار کرد: در دوران بعد از انقلاب اسلامی افزایش حضور بانوان در میادین مختلف ورزشی در سطوح ملی و جهانی بیش از مردان بوده است.
به گزارش شهرضانیوز، در این آیین از حدود ۳۰۰ نفر ااز فعالان ورزشی شهرضا شامل قهرمانان ورزشی سال ۹۵، پیشکسوتان، مربیان و خبرنگاران ورزشی تجلیل شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.