سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۰۶ - شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶

فرمانده انتظامی استان اصفهان تأکید کرد:

درجه انتظامی شهرضا باید ارتقاء پیدا کند

معصوم بیگی، فرمانده اتظامی استان اصفهان گفت: درجه انتظامی شهرضا باید ارتقاء پیدا کند اما این مسئله در حوزه اختیارات فرمانده نیروی انتظامی کشور و ستاد کل نیروهای مسلح است، باوجود این در استان هم این مسئله را پیگیری می‌کنیم.

به گزارش شهرضانیوز، فرمانده انتظامی استان اصفهان در ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا بیان کرد: امنیت مهمترین رکن هرجامعه است که بدون آن دست یابی به توسعه پایدار ممکن نیست.

سردار مهدی معصوم بیگی اظهار کرد: لازم است همه نهادهای اجرایی با نیروی انتظامی تعامل داشته باشند تا امکان لازم برای استقرار امنیت پایدار فراهم شود، فرمانده معظم کل قوا نیز بر ضرورت اسن مسئله تدکید فرمودند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ایستگاه شهید امامی شهرضا خدماتی در سطح ملی ارائه می‌دهد، ما هم بر ضرورت تجهیز این ایستگاه تأکید داریم و نهایت تلاش خود را در این زمینه به کار خواهیم برد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: درجه انتظامی شهرضا باید ارتقاء پیدا کند اما این مسئله در حوزه اختیارات فرمانده نیروی انتظامی کشور و ستاد کل نیروهای مسلح است، باوجود این در استان هم این مسئله را پیگیری می‌کنیم.

امام جمعه شهرضا نیز در این مراسم بیان کرد: استان اصفهان در زمینه مبارزات انقلابی کارنامه درخشانی دارد، این استان با تقدیم هزاران شهید و ایثارگر توانسته ولایتمداری خود را ثابت کند.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به برگزاری مناسک حج امسال، عنوان کرد: در این ایام اقتدار نظام جمهوری اسلامی به خوبی به همگان ثابت شد، حجاج ایرانی در شرایط خوبی اعمال خود را انجام دادند، این اقتدار نیز مرهون تدابیر رهبری و خون شهدا است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، بیان کرد: ارتقاء جایگاه انتظامی شهرضا یک ضرورت است، وقتی به موقعیت جغرافیایی این شهرستان بنگریم، ضرورت این مسئله را بیشتر احساس می‌کنیم.

امام جمعه شهرضا تصریح کرد:  نیروی انظامی در هر منطقه مهمترین نقش را در تأمین امنیت بر عهده دارد به همین دلیل لازم است مقدمات لازم برای ارتقاء کیفیت وسایل و امکانات آن فراهم شود.

فرماندار شهرضا نیز در این مراسم بیان کرد: شهرضا در حال حاضر جمعیتی در حدود ۱۶۰ هزار نفر در شهرستان شهرضا دارد، این شهرستان به لحاظ موقعیت بین راهی در ساعات اوج تردد بیش از ۵۰ هزار خودرو ازمحورهای مواصلاتی آن عبور می‌کنند، بنابراین لازم است تجهیزات بیشتری در اختیار پلیس شهرضا قرار گیرد.

محسن گلابی تصریح کرد:  پلیس در شهرضا با امکانات شهرستانی خدماتی در سطح ملی ارائه می‌دهد، باتوجه به موقعیت جغرافیایی شهرضا لازم است درجه انتظامی آن افزایش یابد.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا نیز در این آیین عنوان کرد: در مدت ۵ سال گذشته در شهرستان شهرضا۱۹ تن مواد مخدر کشف و ۵۰ باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم شدند.

حمید امیرخانی ادامه داد: در این مدت ۶۲۵ دستگاه خودرو توقیف شد، این در حالی است که در حوزه فعالیتهای پلیس راهور، تصادفات فوتی ۲۵ درصد، تصادفات جرحی ۲۰ درصد و تصادفات خسارتی ۲۵ درصد کاهش پیدا کرده است.

وی گفت: در مدت ۵ سال گشذته ۴۷۰۰ نفر به خدمت نظام وظیفه اعزام شدند و ۱۴۰۰ پرونده معافیت صادر شده است.

به گزارش شهرضانیوز، حمید امیرخانی – فرمانده انتظامی شهرضا بازنشسته و محمدحسین باباکلانی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرضا، منصوب شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.