سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۳۳ - جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶

فرمانده دانشکده تربیت پاسدار امیرالمؤنین:

برخی افراد هنوز هم باور ندارند در جنگ نرم هستیم/دشمن می‌خواهد نظام را از دورن استحاله کند

کرمی، فرمانده دانشکده تربیت پاسدار امیرالمؤنین گفت: برخی افراد هنوز باور نکرده‌اند که جنگ نرم در جریان وقوع است، دشمن در جریان این جنگ به دنبال استحاله نظام از دوران است اما شهدای مدافع حرم نظیر شهد حججی نشان دادند که آنان در این عرصه نیز از ملت ایران شکست خورده‌اند.

به گزارش شهرضانیوز، فرمانده دانشکده تربیت پاسدار امیرالمؤنین عصر امروز در مراسم رژه یگان‌های نمونه نظامی و انظامی شهرستان شهرضا به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همه توان دشمن برای مقابله با نظام و حرکت انقلابی مردم ایران انجام شد، آنها اقدامات خصمانه خود را از قائله کردستان و تحمیل جنگ بر علیه ملت ایران دنبال کردند.

محمد کرمی اضافه کرد: در قائله کردستان دشمنان نظام اسلامی همه عناصر ضد انقلاب را از سراسر دنیا جمع کردند و باوجود همه توانی که به کار بردند، موفق نشدند.

وی اظهار کرد: در گذشته دشمن بعثی با حمایت بیش از ۳۰ کشور استکباری دنیا حمله گسترده‌ای را بر علیه کشور ایران آغاز کرد، رهبری این توطئه جهانی نیز بر عهده آریکاییها قرار داشت.

فرمانده دانشکده تربیت پاسدار امیرالمؤنین با اشاره به واقعه طبس و سرنگونی هواپیمای متجاوز آمریکایی، گفت: در آن واقعه به فرموده امام راحل(ره) امدادهای غیبی به یاری انقلاب و مردم آمد، این مسئله در همه تاریخ انقلاب بارها تکرار شده و تنها خداوند کشور را نجات داده است.

کرمی اظهار کرد: در زمان جنگ رزمندگان کشورمان با استعانت از تعالیم عاشورایی توانستند دفاعی همه جانبه در برابر تهاجمی همه جانبه انجام دهند و سرانجام نیز به پیروزی برسند.

وی گفت: نخستین و مهمترین عامل پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس اخلاص در عمل و ایمان آنها بود، در شرایطی که دشمن از هر نظر تجهیز شده و با هدف براندازی نظام و تجزیه کشور وارد عمل شده بود، نیروهای مدافع ایرانی با خودباوری و تکیه بر توان داخلی توانستند این خیال خام را به کابوسی تلخ برای طراحان آن تبدیل کنند.

فرمانده دانشکده تربیت پاسدار امیرالمؤنین در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به طراحی جنگ نرم فرهنگی دشمن بر علیه انقلاب اسلامی، گفت: برخی افراد هنوز باور نکرده‌اند که جنگ نرم در جریان وقوع است، دشمن در جریان این جنگ به دنبال استحاله نظام از دوران است اما شهدای مدافع حرم نظیر شهد حججی نشان دادند که آنان در این عرصه نیز از ملت ایران شکست خورده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.