سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۵۲ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

فرماندار شهرضا:

اقتدار دستگاه قضایی از دستاوردهای مهم نظام اسلامی است

گلابی، فرماندار شهرضا گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای نظام اسلامی اقتدار دستگاه قضایی است که زمینه تحقق عدالت اسلامی و انسجام امور را در جامعه فراهم کرده است.

به گزارش شهرضانیوز؛ فرماندار شهرضا در آئین تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرضا که در محل فرمانداری شهرضا برگزار شد، با بیان اینکه امنیت شهرستان مرهون تلاش‌های شورای تأمین، نیروهای نظامی و انتظامی و دادگستری و دادگستری است، افزود: جامعه‌ایی حرکت توسعه ای و رو به جلو دارد که امنیت پایدار در آن جامعه برقرار باشد، این امنیت پایدار با حضور مقتدرانه دادستان در همه جا احساس می‌شود.
محسن گلابی با بیان اینکه امنیت و آرامش عمومی در سایه اجرای عدالت به دست می‌آید، بیان کرد: یکی از دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقتدار امنیت دستگاه قضا در کشور است.
وی با اشاره به اینکه دادستان بازوی قدرتمند حاکمیت در حفظ و صیانت از عدل و حق است، اظهار کرد: از مهمترین وظایف دادستان مقابله با عوامل ناامنی و برخورد قاطع با اخلال کنندگان نظم و امنیت عمومی است.
فرماندار شهرضا تصریح کرد: انتظار می‌رود که روند تعامل و همکاری سازنده بین دستگاهی در دوره فعالیت دادستان جدید نیز در شهرستان ادامه داشته باشد.
گلابی گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای نظام اسلامی اقتدار دستگاه قضایی است که زمینه تحقق عدالت اسلامی و انسجام امور را در جامعه فراهم کرده است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.