سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۴۴ - پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

شهرضانیوز گزارش می دهد؛

سفیران خدمت بسیج در روستای کهرویه+تصاویر

مردم روستای کهرویه در روزهای اخیر شاهد حضور جهادگران حوزه مقاومت بسیج شهید طباطبایی شهرضا در این روستا بودند.

به گزارش شهرضانیوز، بسیج شجره طیبه انقلاب اسلامی است که آثار و برکات آن تا یوم الحشر باقی خواهد ماند؛ امام راحل(ره) با نگاه ژرف و بصیرت مثال زدنی خود این نهال طوبی را در زمین انقلاب نشاند و رهبر فرزانه انقلاب با تلاش شبانه روزی آن را به درختی تنومند تبدیل کردند.
بسیج میدانی است برای حضور یاران پاک باخته انقلاب و زمینی است که بذری جز اخلاص و ایمان و جهاد فی سبیل الله در آن رشد نمی‌کند.
مردم انقلابی و شهیدپرور ایران اسلامی سالهاست که با حضور پرشور خود عرصه‌های مختلف بسیج را به آوردگاهی بی نظیر در ساخت و ساز ایران بزرگ تبدیل کرده‌اند، آوردگاهی که هر روز شاهد ثمرات آن هستیم.
یکی از عرصه‌های خدمت بسیج، اردوهای جهادی هفت روزه است که در آن بسیجیان با حضور در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، اقدام به آبادانی و عمران آن می‌کنند.
اخیراً مردم روستای کهرویه در روزهای اخیر شاهد حضور جهادگران حوزه مقاومت بسیج شهید طباطبایی شهرضا در این روستا بودند.
فرمانده حوزه شهید طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: ۱۵ نفر از بسیجیان حوزه شهید طباطبایی ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، به همراه ۶ نفر از اهالی روستای کهرویه به مدت ۷ روز با هدف خدمت رسانی و محرومیت زدایی از این روستا، به آنجا اعزام شدند.
محسن حیدری در ادامه گفت: در این اردوی هفت روزه اقداماتی از جمله لای روبی ۳۰ حلقه از قنات منطقه باجران(باجگیران) که منجر به افزایش دو برابری دبی آب خروجی قنات شد، کمک در شروع به کار سیمان کاری ۳۵۰ متر جوی آب و حرس ۸۰۰ متر مربع از درختان اطراف امامزادگان روستا به تعداد ۶۰۰ اصله، انجام شد.
وی اضافه کرد: ساخت ۶ سکو در تفرجگاه امامزاده ی روستا، ترمیم قسمتی از دیوار دبیرستان دخترانه، اجرای برنامه آموزش همگام با کشاورز با استفاده از مربیان جهاد کشاورزی، اجرای برنامه خانواده برای بانوان روستا، غباروبی مزار شهدا و امامزادگان، برگزاری جشن عید غدیر و برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور حافظان و قاریان کشوری، از جمله دیگر اقدامات انجام شده در این مدت بود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.