سرویس: اخبار شهرضا ۰۷:۱۷ - چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۶

مدیر امور برق شهرضا خبر داد؛

احداث شبکه روشنایی بلوار منوچهرآباد شهرضا به مناسبت هفته دولت

باقی، مدیر امور برق شهرستان شهرضا گفت: احداث شبکه روشنایی بلوار منوچهرآباد با مشارکت شهرداری شهرضا، به طول بیش از ۱۰۰۰ متر از جمله طرح های برق رسانی شهرستان است که برای اجرای آن اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان اختصاص داده شده است و در هفته دولت از ان رونمایی می‌شود.

به گزارش شهرضانیوز؛ مجتبی باقی در آیین بهره برداری و افتتاح پروژه‌های برق رسانی این شهرستان عصر سه شنبه  به مناسبت هفته دولت، که در منطقه جرم افشار شهرضا برگزار شد، گفت: طرحهای متنوع برق رسانی به مناطق مختلف شهرستان مجموعاً در قالب ۹ پروژه تعریف و برای اجرای آنها نیز اعتباری بالغ بر ۵۵۹ میلیون تومان اختصاص داده شده است.
مدیر امور برق شهرستان شهرضا تصریح کرد: احداث شبکه روشنایی بلوار منوچهرآباد با مشارکت شهرداری شهرضا، به طول بیش از ۱۰۰۰ متر از جمله طرحهای برق رسانی شهرستان است که برای اجرای آن اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان اختصاص داده شده است.
وی در ادامه از اجرای پروژه شبکه روشنایی بلوار اردیبهشت به طول ۲۰۰ متر خبر داد و افزود: این طرح با اختصاص اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیون تومان احداث شده است.
باقی تصریح کرد: پروژه نصب ترانسفورماتور و اصلاح و بهسازی شبکه در منطقه اسلام آباد نیز با اختصاص اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیون تومان و در قالب احداث شبکه متوسط هوایی و نصب ترانسفورماتور توزیع انجام شده است.
وی با اشاره به اجرای پروژه احداث ترانسفورماتور و اصلاح و بهسازی شبکه واقع در بلوار کشاورز شهرضا، اظهار کرد: این پروژه با عاملیت اداره امور برق شهرستان و اختصاص مبلغ ۵۴ میلیون تومان اجرا شده است.
مدیر امور برق شهرستان شهرضا احداث شبکه متوسط هوایی و نصب ترانسفورماتور توزیع در منطقه کوی داریوش را از جمله دیگر پروژه‌های این اداره با هدف اصلاح شبکه و رفع ضعف ولتاژ برشمرد و افزود: برای اجرای این طرح اعتباری بالغ بر ۸۲ میلیون تومان اختصاص داده شده است.
باقی تصریح کرد: یکی از طرح‌های اداره امور برق شهرستان، اصلاح و بهسازی شبکه و نصب ترانسفورماتور است که به صورت اجرای شبکه متوسط هوایی اجرا شده است.
وی در ادامه این مطلب افزود: این طرح در کوی مژگان با اختصاص ۱۲۰ میلیون تومان، خیابان بهار با اعتبار ۱۰ میلیون تومان، محله هراب و خیابان آزادگان با اختصاص ۲۵ میلیون تومان و خیابان امیرکبیر با اختصاص ۵۲ میلیون تومان، اجرا شده است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.