سرویس: اخبار شهرضا ۰۷:۱۲ - چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۶

معاون صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان؛

طرحهای صندوق کارآفرینی امید در شهرضا افتتاح شد

همزمان با هفته دولت طرحهای صندوق کارآفرینی امید شهرضا افتتاح شدند.

به گزارش شهرضانیوز؛ کاوه مصیبی معاون صندوق کارآفرینی امید اصفهان، عصر سه شنبه در آیین افتتاح طرح‌های صندوق کارآفرینی امید شهرستان شهرضا تصریح کرد: از جمله مهمترین رسالتهای صندوق کارآفرینی امید حمایت از مشاغل و عرصه‌های کارآفرینی در قالب پرداخت تسهیلات قرض الحسنه است که در بخشهای مختلف خوداشتغالی، اشتغال خانگی، کارفرمایی، پشتیبان و برند سازی پرداخت می‌شود.
این مسئول، ادامه داد: میزان تسهیلات حمایتی از مشاغل در استان اصفهان در سال جاری حدود ۵۰ میلیارد تومان است که باید از محل برگشت اقساط سال های قبل محقق شود، این قاعده در همه شهرستانهای استان از جمله شهرضا نیز رعایت می‌شود.
وی اظهار کرد: از جمله دیگر اقدام های صندوق کارآفرینی امید در زمینه حمایت از برندهای داخلی و فروش آنها پرداخت تسهیلات قرض الحسنه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان و با نرخ سود چهار درصد به این شرکتها و نمایندگی‌های آنها است.
مصیبی اضافه کرد: در پنج ماه ابتدای امسال مجموعاً ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات در بخشهای مختلف در سطح استان اصفهان پرداخت شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: با حمایتهای دولت در زمینه واگذاری تسهیلات ازدواج به جوانان از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه یک میلیارد و صد میلیون تومان به حدود ۱۱۰ زوج پرداخت شده است.
به گزارش صاحب نیوز، در این آیین دو طرح کارآفرینی در زمینه سفال و دوخت لباسهای زنانه افتتاح شد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.