سرویس: سیاسی ۲۱:۱۲ - چهارشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۲

میرکاظمی: اشراف دکتر جلیلی به مسائل اقتصادی/ وزرا با اشتیاق در جلساتی که دکترجلیلی اداره می‌کرد حاضر می‌شدند

وزیر نفت و صنایع و معادن دولت نهم می‌گوید: دکتر جلیلی بر مباحث اقتصادی اشراف کافی دارد. مهندس میرکاظمی در پاسخ به سؤال خبرنگار حیات طیبه گفت: معمولاً وزیران در بسیاری از جلسات معاونین و مدیران کل وزارتخانه‌ها را می‌فرستند؛ اما در جلسات شورای عالی امنیت ملی که دکتر جلیلی آنها را اداره می‌کرد، وزرا […]

5404564604654وزیر نفت و صنایع و معادن دولت نهم می‌گوید: دکتر جلیلی بر مباحث اقتصادی اشراف کافی دارد.

مهندس میرکاظمی در پاسخ به سؤال خبرنگار حیات طیبه گفت: معمولاً وزیران در بسیاری از جلسات معاونین و مدیران کل وزارتخانه‌ها را می‌فرستند؛ اما در جلسات شورای عالی امنیت ملی که دکتر جلیلی آنها را اداره می‌کرد، وزرا خودشان بااشتیاق حاضر می‌شوند؛ چون می‌دانند که دکتر جلیلی به‌خوبی جلسات را اداره می‌کند و بر موضوعات مختلف از جمله مسائل اقتصادی اشراف کافی دارد.
میرکاظمی اصرار و پایداری بر گفتمان انقلاب اسلامی را از ویژگیهای دکتر جلیلی خواند که به‌گفتۀ وی، برخلاف رویۀ کسانی است که گذشت زمان آنها را از گفتمان انقلاب دور کرده است.
نمایندۀ مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: تأکید بر این گفتمان، بهترین راهکار اصلاح امور کشور است؛ چنان که در دورۀ دفاع مقدس، یا در پیشرفتهای علمی نظیر حوزۀ هوافضا و سلولهای بنیادین نیز، رد پای همین گفتمان و افراد خالصی دیده می‌شود که به خدا اعتماد و توکل کردند.
وزیر دولت نهم در واکنش به کسانی که جلیلی را کاندیدای پنهان دولت می‌خوانند گفت: جریان انحراف به کسانی که نزدیک و پایبند به ولایتند، علاقه نشان نمی‌دهد. میرکاظمی تأکید کرد: جلیلی نمایندۀ رهبری در شورای عالی امنیت ملی و نزدیک به ایشان است؛ پس نمی‌تواند نمایندۀ جریان انحراف و مورد تأیید آنها باشد.
دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.