سرویس: اخبار شهرضا ۰۰:۰۷ - پنج شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۶

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا خبر داد:

کلید شهرداری شهرضا در دستان رحیم جافری باقی ماند

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: با اکثریت نسبی آراء اعضای شورای اسلامی شهر، رحیم جافری در سمت خود به عنوان شهردار شهرضا ابقا شد.

سید مهدی صالحپور در گفت و گو با شهرضانیوز اظهار کرد: با اکثریت نسبی آراء اعضای شورای اسلامی شهر، رحیم جافری در سمت خود به عنوان شهردار شهرضا ابقا شد.
وی تصریح کرد: مصوبه شورای اسلامی شهر باید برای انطباق با قانون به کمیته تطبیق شهرستان و پس از آن به استانداری اصفهان ارسال شود.

به گزارش شهرضانیوز، دکتر رحیم جافری که دانش آموخته مقطع دکترای تخصصی رشته شهرسازی است، سابقه ۱۸ ساله فعالیت در شهرداریهای مختلف را در پرونده کاری خود دارد.

از جمله مهمترین سوابق کاری وی می‌توان به بیش از ۲۰ ماه شهردار شهرضا، ۴ سال شهردار ایذه خوزستان، ۴ سال شهردار الشتر، ۲ سال شهردار فرخ‌شهر و یک سال شهردار کوهدشت و ۵ سال شهردار باغملک و مدرس دانشگاه، اشاره کرد.

رحیم جافری در سال ۸۵ شهردار نمونه استان خوزستان و در سال ۸۴ مدیر نمونه شهرستان ایذه و در سال ۸۹ در جشنواره شهید رجایی مدیر نمونه شهرستان باغملک شده است.
آنچه که بیش از همه در کار یک شهردار مهم است، فارغ از جناح بندی های سیاسی و بومی و غیر بومی بودن، تخصص و تعهد کاری است.

خبرگزاری شهرضانیوز ضمناً به مناسبت انتخاب دکتر جافری، موفقیت و سربلندی ایشان را در راه خدمت رسانی صادقانه به مردم ولایتمدار، شهیدپرور و عالم پرور شهرضا از درگاه خداوند منان آرزومند است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.