سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۳۰ - چهارشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۶

رییس شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان شهرضا:

شوراهای اسلامی بازوان توانمند مسئولان هستند

رییس شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان شهرضا گفت: اعضای شوراهای اسلامی یار و یاور مسئولان و در کنار آنها هستند و کسی نباید اینگونه تصور کند که شوراها در برابر مسئولان قرار دارند.

به گزارش شهرضانیوز، رییس شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان شهرضا در مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و تکریم اعضای چهارمین دوره این شوراها در شهرستان شهرضا، عنوان کرد: یکی از مهمترین برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی، تشکیل نهاد شوراهای اسلامی در مناطق مختلف به ویژه در مناطق روستایی بوده است.
رحمت الله کریملو در بخش دیگری از سخنان خود، اذعان کرد: بیکاری، خشکسالی و رکود اقتصاد کشاورزی مهمترین معضلات مناطق روستایی شهرستان است که باید با تلاش و همفکری اعضای شوراهای اسلامی و مسئولان برطرف شود.
وی اضافه کرد: روستاها که روزی مهمترین مراکز تولیدی در کشور بودند امروزه به عنوان مصرف کننده محصولات مختلف مطرح هستند که مهاجرت به شهرها، گسترش حاشیه نشینی و افزایش آمار بیکاری از جمله مهمترین تبعات منفی ناشی از آن است.
کریملو گفت: مسئولان در ارائه خدمات باید به شهر و روستا در کنار هم توجه کنند زیرا حفظ استقلال سیاسی، اقتصادی و غذایی کشور مرهون این توجه و دیدگاه است.
وی ادامه داد: شوراهای اسلامی به عنوان نهادی مبتنی بر قانون و برخواسته از رأی مردم منشأ تحولات و خدمات بسیاری بوده که آثار و برکات آن در بخشهای مختلف قابل مشاهده است.
رییس شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان شهرضا اظهار کرد: شوراهای اسلامی نماد مردمسالاری دینی و دخالت مردم در تعیین سرنوشت خودشان است که باید از آن صیانت شود.
کریملو بیان کرد: اعضای شوراهای اسلامی یار و یاور مسئولان و در کنار آنها هستند و کسی نباید اینگونه تصور کند که شوراها در برابر مسئولان قرار دارند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.