سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۰۷ - سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

شهردار شهرضا تأکید کرد:

بسیاری از کارکنان شهرداری شهرضا، در ردیف بهترین کارشناسان حوزه مدیریت شهری هستند + تصاویر

جافری گفت: کارکنان شهرداری شهرضا از جمله توانمندترین کارکنان شهرداری در استان هستند تا جایی که حال حاضر در بین آنها حداقل ۱۵ شهردار شهرهای درجه ۶ به پایین وجود دارد.

به گزارش شهرضانیوز، شهردار شهرضا در جلسه علنی شورای شهر شهرضا که با حضور منتخبان پنجمین دوره این شورا و در محل ساختمان شورای شهر شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: در مدت ۲۰ ماه گذشته در شهرداری شهرضا تحولات زیادی انجام شد که از جمله مهمترین آنها می‌توان به واگذاری بخشهایی از مدریت شهری به بخش خصوصی و نیز تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اشاره کرد.
رحیم جافری ادامه داد: برون سپاری خدمات شهرداری در بخش کشتارگاه و اتوبوسرانی در راستای اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و اجرای تدابیر رهبر معظم انقلاب انجام شد که ثمره آن ارتقاء سطح خدمات و افزایش توان نظارتی شهرداری بود.
وی تصریح کرد: شهرداری شهرضا آسیب زیادی از اجرای پروژه‌های سلیقه‌ای خورده است، بسیاری از این پروژه‌ها به صورت نیمه تمام به شورای دور چهارم به ارث رسید اما با تلاش بسیار موفق به تکمیل آنها شدیم.
جافری همچنین با اشاره به تصویب آیین نامه تبلیغات شهری در شورای دور چهارم، اظهار کرد: بعد از گذشت ۴ دوره از فعالیت شوراها بی توجهی به این مسئله آسیبهای زیادی به نما و منظر شهری وارد کرده بود که با تصویب این آیین نامه، وضعیت نامناسب تبلیغات شهری اصلاح خواهد شد.
شهردار شهرضا با تأکید بر ضرورت توجه به به امکانات فرهنگی شهرداری این شهر و استفاده مناسب از آنها، عنوان کرد: فرهنگسرای شهرداری شهرضا ۴ هزار نفر را در ۶۰ رشته آموزش می‌دهد، این یک امکان و ظرفیت فرهنگی است که باید از آن حمایت و برای توسعه آن برنامه ریزی شود.
جافری گفت: کارکنان شهرداری شهرضا از جمله توانمندترین کارکنان شهرداری در استان هستند تا جایی که حال حاضر در بین آنها حداقل ۱۵ شهردار شهرهای درجه ۶ به پایین وجود دارد.
وی شوراهای اسلامی را نماد مردمسالاری دینی و اجرای اراده عمومی در مدیریت کشور دانست و افزود: نویسندگان قانون اساسی با درک یک نیاز مهم اجتماعی، مفادی از این قانون را به شوراهای اسلامی اختصاص دادند و امام راحل(ره) با نگاه ژرف نگر و الهی خود، فرمان تشکیل شوراهای اسلامی را صادر فرمودند.
شهردار شهرضا با اشاره به سابقه ۱۰۰ ساله تأسیس شهرداری در شهرضا، بیان کرد: اینکه این شهرداری ۷ سال قبل از کلانشهری همچون اصفهان تأسیس شده یک مزیت تاریخی محسوب می‌شود که دیدگاه آینده نگر و فرهنگ و دانش بالای مردم شهرضا را ثابت می‌کند.
جافری گفت: شوراهای اسلامی نهادی توانمند در حوزه مدیریت شهری است که سهم قابل توجهی از اجرای طرحها و ارائه خدمات در سطح کشور را بر عهده دارند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.