سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۴۰ - سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهرضا مطرح کرد:

شورای شهر نهادی فراقومیتی و غیرسیاسی است

آقاسی گفت: شورای شهر نهادی فراقومیتی و غیر سیاسی است پس اعضای آن باید برای همه مردم و با هر گرایش سیاسی بدون در نظر گرفتن ملاحظات حزبی خدمت رسانی کنند.

به گزارش شهرضانیوز، منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهرضا در جلسه علنی شورای شهر شهرضا که با حضور منتخبان پنجمین دوره این شورا و در محل ساختمان شورای شهر شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: شفاف سازی در عملکرد شواری شهر نقش بسیار مهم و کلیدی در عملکرد این نهاد دارد و این جهات شورای دور پنجم ارائه عملکرد به رسانه‌ها و همکاری با خبرنگاران را به عنوان یک برنامه اصلی در دستور کار خود قرار خواهد داد.
سعید آقاسی اذعان کرد: ساختار اداری کشور با این معضل مواجه است که بخش زیادی از بودجه صرف هزینه‌های پرسنلی می‌شود اما شهرداریها به عنوان نهادی که با سرمایه مردمی اداره می‌شود، باید از این آسیب به دور باشند.
وی تأکید کرد: همواره نگارش و بیان طرح ها آسانتر از اجرای آنها است چون برای اجرای هر طرح باید اعتباراتی در اختیار داشته باشیم، پس ایجاد منابع درآمد پایدار برای شهرداری یک اولولیت و ضرورت است.
آقاسی بیان کرد: شورای شهر محلی برای اجتماع نمایندگان مردم است تا مهمترین نیازهای آنان را طبقه بندی و برای پاسخگویی به آنها برنامه ریزی کنند.
وی اظهار کرد: شهرضا، شهری است که در آن قومیت های مختلفی زندگی می‌کنند و علت آن نیز موقعیت بین راهی و نیز میهمان نوازی مردم اصیل و بافرهنگ آن است پس برای اجرای هر طرحی باید تفاوت های قومیتی و فرهنگی به عنوان یک اولویت مهم در نظر گرفته شود.
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهرضا ادامه داد: شورای شهر نهادی فراقومیتی و غیر سیاسی است پس اعضای آن باید برای همه مردم و با هر گرایش سیاسی بدون در نظر گرفتن ملاحظات حزبی خدمت رسانی کنند.
آقاسی تصریح کرد: منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهرضا در انتخاب شهردار فراجناحی و غیرسیاسی عمل می‌کنند و تنها تعهد، تخصص و برنامه‌های اجرایی برای خدمت رسانی بهتر به مردم و طرحها برای رفع مشکلات همه مردم را در نظر می‌گیرند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.