سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۳۳ - سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا خبر داد:

شورای دور چهارم شهرداری را بدون بدهی تحویل نمایندگان دور بعد می‌دهد

احمدی گفت: در مدت ۲۰ ماه گذشته بدهی ۱۷ میلیاردی شهرداری تصفیه شده و در شرایط فعلی شهرداری هیچگونه بدهی ندارد.

به گزارش شهرضانیوز، رییس شورای اسلامی شهر شهرضا در جلسه علنی شورای شهر شهرضا که با حضور منتخبان پنجمین دوره این شورا و در محل ساختمان شورای شهر شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: شورای دور چهارم فعالیت خود را در شرایطی آغاز کرد که شهرداری ۷.۵ میلیارد به اشخاص حقیقی و حقوقی بدهکار بود و متأسفانه به دلیل مدیریت غلط این میزان در سالهای بعد به ۱۷ میلیارد افزایش یافت.
علی احمدی اظهار کرد: در مدت ۲۰ ماه گذشته بدهی ۱۷ میلیاردی شهرداری تصفیه شده و در شرایط فعلی شهرداری هیچگونه بدهی ندارد.
وی با اشاره به راه اندازی بازارچه صنایع دستی بانوان سرپرست خانوار شهرضا، اظهار کرد: این اقدام در راستای تحقق اصول اقتصاد مقاومتی و با هدف کمک به معیشت این گروه از بانوان انجام شده است.
احمدی تصریح کرد: در مدت ۴ سال گذشته این شورا ۳۱۱ جلسه برگزار کرده که نتیجه آن ۹۶۳ مصوبه بوده، این در حالی است که بیش از هزار جلسه نیز در ۶ کمیسیون و زیرکمیته‌های فرعی شورای شهر برگزار شده است.
رییس شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: در این دور از فعالیت شورای شهر کمیسیون های بهداشت و درمان و خدمات شهری به مجموع کمیسیون های این شورا افزوده شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، همچنین تلاش اعضای این شورا در راستای ارائه خدمات ویژه به جامعه بانوان شهر شهرضا را از جمله دیگر خدمات شورای دور چهارم برشمرد و افزود: ایجاد ۴ تاکسی تلفنی ویژه بانوان و نیز، آماده سازی مجموعه باغ بانوان از جمله این موارد بوده است.
رییس شورای شهر شهرضا از اجرای بیش از ۹۵ درصد از پروژه کدپستی اماکن شهری شهرضا خبر داد و افزود: مابقی این پروژه نیز در ماه‌های آینده اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.