سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۱۱ - سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهرضا:

باید زمینه حضور نخبگان شهرضایی را در کانون تصمیم گیری شهری فراهم کنیم

خدادادی گفت: باید از اندیشه و طرح شهرضایی‌هایی که از این شهرستان مهاجرت کرده‌اند استفاده کنیم تا شهری آبادتر و پررونق‌تر داشته باشیم

به گزارش شهرضانیوز، منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهرضا در جلسه علنی شورای شهر شهرضا که با حضور منتخبان پنجمین دوره این شورا و در محل ساختمان شورای شهر شهرضا برگزار شد، عنوان کرد : از مجموع ۵۰۰ مدیر ارشد استان اصفهان، ۲۸۰ نفر از اهالی شهرضا هستند که این مسئله نشان می‌دهد شهرضا به عنوان یک شهر صادر کننده مدیر و پرورش دهنده افراد نخبه مطرح است.
کمال خدادادی در ادامه این مطلب افزود: باید از اندیشه و طرح شهرضایی‌هایی که از این شهرستان مهاجرت کرده‌اند استفاده کنیم تا شهری آبادتر و پر رونق‌تر داشته باشیم اما این مسئله هم نیازمند زیرساختها و امکانات لازم است که باید با همفکری اعضای شورای شهر و سایر مسئولان ایجاد شود.
وی گفت: شهرضا از موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی برای رونق اقتصادی و جذب سرمایه برخوردار است که باید از آن استفاده شود در غیر این صورت این مزیت های به همان اندازه که برای مفید است می‌تواند زیانبخش باشد.
خدادادی تصریح کرد: شهرضا از یک موقعیت بین راهی بسیار مناسب برخوردار است، ایجاد بسترهای لازم برای رونق ترانزیت کالا و صادرات کالا و خدمات در این منطقه ضروری است، از سوی دیگر مردمان نجیب و بافرهنگ این شهر نیز بازوان توانمندی برای مسئولان هستند که باید از وجود آنها در همه امور استفاده شود.
وی اضافه کرد: بهترین و تنها راه در شرایط فعلی برای برون رفت از معضلات اقتصادی رونق صنعت ساختمان سازی است و برای این کار شهرداری باید قوانین خود را به گونه‌ای تغییر دهد که برای سرمایه گذاران و بخش خصوصی رغبت لازم برای فعالیت در این عرصه ایجاد شود.
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهرضا اذعان کرد: متأسفانه امکانات شهری در اختیار شهرداری ها قرار دارد اما این نهاد به جای آنکه هم برای خود و هم برای دیگر مردم زمینه رشد اقتصادی و گردش سرمایه را فراهم کند و همواره از نبود نقدینگی گلایه دارد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.