سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۱۸ - سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

به نام قلم...

تبریک مدیرکل روابط عمومی سازمان اوقاف کل کشور به مناسبت روز خبرنگار

مسعود رحمتی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه کل کشور در پیامی روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت.

به گزارش شهرضانیوز، مسعود رحمتی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه کل کشور به مناسبت روز خبرنگار، این روز را به اصحاب رسانه و فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت، در متن این پیام آمده است:

عشق ،امید وباورآفرینی  برای تحقق  آرمان های تعالی بخش یک ملت، سرخط های خبری روزانه خبرنگاران و راویان حقیقتی است که برای پیشرفت و تعالی ایران عزیز، پویا و بانشاط از هیچ تلاشی  دریغ نمی کنند.

۱۷ مردادماه روز خبرنگار که با سالروز شهادت حماسه نگار جاوید، شهید محمود صارمی پیوند خورده ،یادآور رسالت خطیر خبرنگارانی است که در مسیریافتن ، بازگویی و بازنمایی حقایق جامعه و آگاهی بخشی به مردم با تمام توان می کوشند  تا روشنی و حقیقت نگری را برای جامعه به ارمغان آورند.

خبرنگار، وجدان زنده و بیدار جامعه و روشنی بخش راه و رسم زمانه خویش است و آگاهی فرهنگی، پویایی اجتماعی و سلامت فکری و روانی  جامعه در گرو کوشش ها و مجاهدت های خبرنگاران و اصحاب قلم و تصویر است.

برخود وظیفه می دانم روز خبرنگار را به شما خبرنگاران عزیز که متعهدانه و مسئولانه در عرصه قرآن، وقف و  امامزدگان یار و یاور این سازمان هستید تبریک عرض نمایم.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.