سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۵۲ - شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا:

ثبت ۳۶ باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در شهرضا

جعفری گفت: تاکنون ۳۶ باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در شهرضا به ثبت رسیده است.

به گزارش شهرضانیوز، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شهرضا، از ثبت ۳۶ باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در این شهرستان خبرداد و افزود: ترویج کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان یک معروف ارزشمند است که همه افراد باید در اجرای آن سهیم باشند.
محمدعلی جعفری تصریح کرد: سرمایه گذاری برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه در واقع به معنای تأمین یک زیر ساخت مهم برای آینده کشور محسوب می‌شود.
وی عنوان کرد: تعامل ادارات و نهادهای اجرایی شهرستان در حوزه فرهنگ بسیار عالی است و این موقعیت باید حفظ شود.
جعفری همچنین با اشاره به ۱۴ تیرماه به عنوان روز قلم، اظهار کرد: هنوز هم در کشور ما نویسندگی درآمد چندانی ندارد و افراد تنها با عشق و علاقه به این کار اقدام می‌کنند.
وی ادامه داد: اصحاب قلم و رسانه رسالتی پیامبر گونه بر عهده دارند زیرا به مهمترین کار آنها، آگاهی بخشی به جامعه و مردم است.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا اظهار کرد: لازم است برنامه ریزی بهترین برای انسجام فعالیتهای فرهنگی شهرستان انجام شود، هرگونه طرحی هم برای مهندسی فرهنگی باید با تعامل همه نهادهای فرهنگی و تحت نظر شورای فرهنگ عمومی باشد.
جعفری گفت: در ایام ماه مبارک رمضان امسال ۲ جشنواره ۱۴۵۱ و حفظ سوره واقعه در شهرستان برگزار شد و طرح حفظ سوره ملک هم، اکنون در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.