سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۴۰ - شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶

فرماندار شهرضا مطرح کرد:

مدیران ضعیف باید تغییر کنند اما این مسئله به معنی نادیده گرفتن خدمات سایرین نیست

گلابی گفت: البته برخی از مدیران هم به دلایل مختلف وظیفه خود را به خوبی انجام نمی دهند که باید تغییر کنند اما این مسئله به معنای نادیده گرفتن خدمات انجام شده نیست.

به گزارش شهرضانیوز، فرماندار شهرضا در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شهرضا، عنوان کرد: سالها قبل پروژه فاضلاب شهری شهرضا در محلی نامناسب جانمایی شد و در طول این سالها تنها ۳۰ درصد آن تکمیل شد.
محسن گلابی در ادامه این مطلب افزود: باتوجه به اینکه اعتقاد داریم تقاضای مردم مناطق اطراف تصفیه خانه فاضلاب برای رفع بوی تعفن موجود در محل به حق است، اعتباری در حدود ۷ میلیارد ریال برای خرید یک دستگاه دانه گیر برای این محل اختصاص دادیم، شهرداری جاده لاگونی را آسفالت کرد و با هماهنگی اداره آبفا استان مبلغ ۹ میلیارد ریال برای هوازی کردن تصفیه خانه اختصاص داده شد.
وی اذعان کرد: اگر همان اندازه که در ۲ سال گذشته برای تکمیل و رفع مشکلات فاضلاب شهرضا کار شد، در گذشته هم کار شده بود، اکنون نباید این مشکل وجود داشت.
فرماندار شهرضا گفت: برخی افراد تنها با عینک تنگ نظری امور را بررسی می‌کنند، این افراد تنها مشکلات و نواقص را دیده از مشاهده نقاط قوت و خدماتی که انجام شده، عاجز هستند.
گلابی ادامه داد: البته برخی از مدیران هم به دلایل مختلف وظیفه خود را به خوبی انجام نمی دهند که باید تغییر کنند اما این مسئله به معنای نادیده گرفتن خدمات انجام شده نیست.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، عنوان کرد: مردم و مسئولان شهرستان شهرضا همواره باید بخش زیادی از مشکلاتی که از خارج از شهرستان و حتی خارج از کشور برای آنها ایجاد شده است را بررسی و رفع کنند.
فرماندار شهرضا اظهار کرد: در سالهای گذشته برخی از مؤسسات مالی تحت عنوان قرض الحسنه ایجاد شده‌اند، اما این اقدام نوع دوستانه به مرور زمان تحت تأثیر تمایلات اقتصادی و کسب سود قرار گرفته است و در برخی موارد هم با عمل غیرتخصصی اوضاع را به گونه‌ای اداره کرده‌اند که اکنون مشکلات زیادی برای مردم ایجاد شده است.
گلابی تصریح کرد: بعد از انتشار بک گزارش از یکی از رسانه‌های معاند و ضد انقلاب در خصوص مؤسسه اعتباری ثامن مشکلاتی برای آن ایجاد شد که اکثر شهرهای استان و از آن جمله شهرضا را فراگرفت.
وی اضافه کرد: هجمه مردم به شعبه این مؤسسه برای دریافت وجوهی که نزد آن سپرده بودند باعث شد تا نامه‌ای را به استانداری ارسال و به دنبال آن استاندار اصفهان نیز با ضمیمه نامه‌ای به آن از شورای پول و اقتصاد تقاضای ارسال وجه نقد برای استرداد سپرده‌های مردمی شد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.