سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۱۹ - پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶

معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور:

برخی افراد دانسته یا نادانسته به دنبال تخریب ارزشهای متعالی نظام هستند

سردار حیدری گفت: عده ای دانسته یا نادانسته به دنبال تهاجم علیه ارزشهای دوران دفاع مقدس و حمله به ولایت فقیه هستند که باید با آنها مقابله شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور در دومین گردهمایی رزمندگان تبلیغات تیپ‌های ۴۴ قمر بنی هاشم و ۹۱ بقیه الله که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: امروزه جنگ ما با دشمن و در سنگر جدیدی به نام تهاجم فرهنگی قرار دارد.
سردار غلامعلی حیدری ادامه داد: رزمندگان باید در شرایط فعلی با ارتقاء سطح دانش و معلومات خود، به شبهات مطرح شده درباره دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی پاسخ دهند.
وی گفت: عده ای دانسته یا نادانسته به دنبال تهاجم علیه ارزشهای دوران دفاع مقدس و حمله به ولایت فقیه هستند که باید با آنها مقابله شود.
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور تأکید کرد: اختلاف دیدگاه ها امری طبیعی است اما همه باید بدانند که ولایت فقیه از جمله مهمترین ارکان انقلاب اسلامی است که غیرقابل تشکیک بوده و باید از آن در برابر هرگونه تهاجمی ایستادگی کنیم.
حیدری در بخش دیگری از سخنان خود، بیان کرد: باید چهره واقعی منافقان برای جوانان و نوجوانان مشخص شود، جنایاتی که منافقان در حق ملت ایران انجام دادند به مراتب بدتر از اقداماتی بود که داعش انجام داده است.
وی گفت: راهبرد دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی ایران، تمرکز بر پیشرفت و توسعه و فن آوری نظام و حمله به کانون وحدت جامعه یعنی ولایت فقیه است.
تبلیغات از ارکان مهم در حوزه دفاع مقدس محسوب می‌شود، رزمندگان در این بخش با تقویت روحیه اعتقادی و ارزشی نیروهای ایرانی و نیز ایجاد شور و شعف در بین آنها، خدمات بزرگی را انجام دادند.
وی اظهار کرد: در آن دوران سرنوشت ساز با کمترین امکانات خدمات بزرگی انجام شد که برای همیشه ماندگار است، البته در شرایط فعلی هم رزمندگان تبلیغی درسنگری جدید و به مراتب حساستر باید در برابر شبهات ایجاد شده از سوی دشمن ایستادگی کنند.
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور بیان کرد: در حال حاضر بیش از ۲۰۰ شبکه فارسی زبان بر علیه جمهوری اسلامی فعالیت می کنند که این وضعیت نشان دهنده اهمیت نظام اسلامی در تأثیر گفتگوی انقلابی در جهان است اما باید برای مقابله با این تهاجم اقدامات اساسی انجام شود.
حیدری تصریح کرد: مبانی اعتقادی به عنوان مهمترین ارکان پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس است اما امروزه از سوی دشمنان مورد تعرض قرار گرفته و برای تحقق اهداف خود حمله تضعیف ولایت فقیه را در دستور کار خود قرار داده اند.
وی گفت: کشور ایران جزء ۸ کشور عضو باشگاه هسته ای جهان، جزء چهار قدرت برتر IT در جهان و در زمره برترین کشورهای جهان در حوزه فن آوری های نانو است اما دشمنان قصد دارند تا با تبلیغات سوء رسانه‌ای این توانمندی را از بین ببرند.
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور اضافه کرد: امروزه کشورهای متجاوز جهان که کارنامه آنها در زمینه حقوق بشر و حمله به کشورهای دیگر کاملاً مشخص است قصد دارند با توسل به تعابیر بشر دوستانه یا مصوبات سازمان ملل توان موشکی ما را محدود کنند.

انتهای پیام/شهرضانیوز

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.