سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۱۳ - چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

فرماندار شهرضا خبر داد؛

افزایش ۴۰ درصدی بودجه شهرضا در سال ۹۶

گلابی گفت: میزان اعتبارت تملک دارایی شهرستان شهرضا در سال جاری در مقایسه با سال قبل از آن ۴۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش شهرضانیوز، فرماندار شهرضا در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان شهرضا، اظهار کرد: مجموع اعتبارات تملک دارایی شهرستان شهرضا در سال گذشته حدود ۷ میلیارد و ۹۰۰ میلون تومان بوده که با افزایش ۴۰ درصدی به ۱۱۰ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال در سال ۹۶ افزایش یافته است.
محسن گلابی با تأکید بر ضرورت افزایش میزان اعتبارت شهرستان شهرضا، گفت: در شهرضا به واسطه موقعیت خاص جغرافیایی آن پروژه هایی نظیر شش بانده کردن مسیر شهرضا به اصفهان در حال اجرا است که اعتبارات آن از داخل شهرستان تأمین می شود در حالی که اینگونه پروژه ها خدمات ملی به همه مردم کشور ارائه می دهد.
وی با بیان اینکه در سال گذشته هیچ مبلغی از اعتبارات ماده ۱۸۰ قانون برنامه بودجه برای دستگاه های اجرایی شهرستان محقق نشد، بیان کرد: مجموع اعتبارات دستگاه های اجرایی شهرستان در سال جاری از محل بودجه قانون استفاده متوازن از امکانات کشور ۸۰ میلیارد و ۸۱۵ میلیون ریال است.
گلابی تصریح کرد: از مجموع اعتبارت تملک دارایی شهرستان در سال جاری مبلغ ۳۰ میلیارد ریال در قالب الزامات به برخی از ردیفهای قانونی اختصاص یافته است که این کمیته نقشی در میزان آنها ندارد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.