سرویس: اخبار شهرضا ۲۲:۰۱ - چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

در حمایت از مردم مظلوم فلسطین صادر شد؛

بیانیه بسیج دانشجویی شهرستان شهرضا به مناسبت روز جهانی قدس

رژیم صهیونیستی دریافته است که فاصله بین پشه های داعشی و مگس های اسرائیلی زیاد نیست فقط به اندازه ایست که فرمانده جبهه مقاومت بگوید چند درجه بالاتر، آن موقع است که اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد.

به گزارش شهرضانیوز، بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان شهرضا به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرده است.متن بیانیه به شرح زیر است:

اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود
حضرت امام خمینی (ره)

با پیروزی انقلاب و تشکیل نظام جمهوری اسلامی، موضوع فلسطین در سیاست خارجی جمهوری اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار گردید. نماینده اسرائیل از ایران اخراج و سفارت فلسطین در کشور دائر و روحیه جدید توأم با نشاط و امید در کالبد مبارزین فلسطین دمیده شد.

اشغال سرزمین فلسطین و تأسیس رژیم غاصب صهیونیستی از آغاز با حمایت های پیدا و پنهان انگلیس مکار و آمریکای جهان خوار همراه بود و اساسا برای انجام یک پروژه همه جانبه و دراز مدت استعماری با هدف قتل و غارت مسلمانان، چپاول و سلطه بر منابع و ذخائر کشورهای اسلامی طراحی و اجرا شده است. همان گونه که در پروتکل شماره هفتم حکماء یهود اعلام کرده اند، در اروپا و آسیا باید جنگ، فتنه و آشوب بر پا نمود تا به دو هدف بزرگ نابودی و تسلط کامل بر آنها دست یابیم.

حضرت امام راحل(ره) با هوشیاری و ژرف نگری منحصر به فرد خود، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس انتخاب و طی فرمانی پیامبرگونه با فراخوانی تمام مبارزین و آزادی خواهان جهان و ایجاد یک جبهه گسترده جهانی از مسلمانان در مقابل توطئه پیچیده دشمنان ابتکار عمل را از دست آنها خارج نمود.

این انتخاب فوق العاده سرنوشت ساز امام راحل (ره) و حمایت های مستمر آن عبد صالح و حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و مردم متدین و متعهد ایران اسلامی تا کنون به حول و قوه الهی دارای ده ها آثار و برکات بزرگ همچون پیروزی های عزت آفرین حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه و نیز پیروزی های پی در پی مجاهدین فلسطین و غزه در جنگ های ۲۲ روزه و ۸ روزه و اخیرا حمله موشکی سپاه پاسداران به مرکز فرماندهی داعش که پیام اصلی آن برای امریکا و اسرائیل است را به ارمغان آورده است.
سپاه پاسداران با این عمل انقلابی ثابت کرد عملا به یک ابرقدرت موشکی منطقه ای تبدیل شده است.

همچنین ثابت کرد ادعای اینکه سپاه قادر است در ظرف چند دقیقه «هزاران» موشک بر سر اسرائیل فرو ریزد و آن کشور را «در ظرف هفت دقیقه» نابود کند و اینکه از دو هزار هدف نظامی امریکا در سراسر جهان نقشه برداری کرده اند و می توانند «در ظرف ۴۸ ساعت» آن ها را نابود کنند یک شعار نیست و عین واقعیت است.

رژیم صهیونیستی دریافته است که فاصله بین پشه های داعشی و مگس های اسرائیلی زیاد نیست فقط به اندازه ایست که فرمانده جبهه مقاومت بگوید چند درجه بالاتر، آن موقع است که اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد.
ما دانشجویان همراه و همگام با ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی بزرگ و دشمن شکن روز قدس با فریاد رسا و مشت های گره کرده به دهان غاصبان فلسطین و غزه و حامیان منطقه ای و بین المللی آنان خواهیم کوبید و از این پایگاه جهاد و علم و بصیرت به مبارزین جبهه مقاومت در فلسطین و غزه و کرانه باختری، لبنان، سوریه، عراق، یمن و بحرین اعلام می داریم همان طوری که رهبر معظم انقللاب اسلامی حضرت امام خامنه ای مدظله العالی فرموده اند، تا آخرین نفر و آخرین نفس از شما مبارزین و مجاهدین راه حق و فضیلت و آرمان های مقدس تان دفاع خواهیم کرد و به این دفاع مقدس نیز افتخار می کنیم.

والسلام

بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان شهرضا

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.