سرویس: اخبار شهرضا ۲۰:۵۶ - چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

با صدور بیانیه ای اعلام شد؛

دعوت برای حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز قدس/ ملت شریف ایران از حقوق ملت مظلوم فلسطین دفاع می کند

اداره ورزش و جوانان با همکاری کانون بسیج ورزشکاران شهرستان شهرضا به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرده است.

به گزارش شهرضانیوز، اداره ورزش و جوانان با همکاری کانون بسیج ورزشکاران شهرستان شهرضا به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرده است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشان از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که در آن مقطع تاریخی با صراحت و قاطعیت نسخه‌ محو اسرائیل از صفحه روزگار را فرا روی جامعه بشری قرار داد.
صهیونیست غاصب بداند ملت شریف و انقلابی ایران و سایر امت اسلامی همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و تا رسیدن به پیروزی نهائی، نابودی رژیم اشغالگر قدس و آزادی قدس شریف در کنار ملت مبارز فلسطین ایستادگی خواهد کرد.
حضور گسترده و حرکت عظیم مردمی در راهپیمائی روز قدس نیز نشان از عزم و اراده جهان اسلام و آزادیخواهان عالم برای آزادی قدس شریف و برائت جامعه جهانی از جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه و سرزمین‌های اشغالی فلسطین است.
جامعه ورزش و بسیج ورزشکاران شهرستان شهرضا بار دیگر ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی و حضور گسترده در راهپیمائی روز قدس از ملت شریف ایران دعوت می کند تا با شرکت در راهپیمائی این روز تاریخی، ضمن تجدید بیعت با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، خشم و نفرت خود را از جنایات صهیونیست ها به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

0 دیدگاه برای “دعوت برای حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز قدس/ ملت شریف ایران از حقوق ملت مظلوم فلسطین دفاع می کند”

  1. حالا گفت:

    دعوت کافی نیست باید فرهنگ سازی دراین زمینه بیشتربشه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.