سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۳۳ - پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶

نماینده شهرضا و دهاقان در مجلس دهم:

حوادث دیروز ضعف داعش را نشان داد/اشراف عملیاتی نیروهای امنیتی کشور بی نظیر بود

محمودی گفت: حوادث روز گذشته در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل(ره) ضعف و زبونی داعش را نشان داد، این حادثه با اشراف عملیاتی بی نظیر نیروهای امنیتی کشور به خوبی مهار شد.

نماینده شهرضا و دهاقان در مجلس دهم در گفت و گو با شهرضانیوز، عنوان کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که پیروزی انقلاب را به معنای کوتاه شدن دست خود از منابع ملی کشورمان می دانستند برای مقابله با آن وارد عمل شدند تا از هر ابزار ممکن برای توقف جریان انقلابی ملت ولایتمدار ایران استفاده کنند.
سمیه محمودی ادامه داد: دشمنان در طول سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همواره از ملت ایران شکست خورده اند و در هیچ یک از دسیسه های خود موفق به دست یابی به اهداف تعیین شده، نشده اند.

وی بیان کرد: داعش و افراط گرایان منطقه نیز دست پروده دشمنان اسلام و انقلاب هستند که تاکنون با تدابیر هوشمندانه فرمانده معظم کل قوا، دستشان از مرزهای کشور دور مانده است.
محمودی گفت: حوادث روز گذشته نشان داد داعش بیش از آنکه نشان می دهد ضعیف و حقیر است، این نیروی تروریستی و جنایتکار که با کشتار مردم قصد قدرت نمایی داشته است، دیروز در برابر اراده پولادین ملت ایران شکست سختی خورد.
وی تصریح کرد: اقدامات دیروز اشراف اطلاعاتی بی نظیر و توان بالای عملیاتی نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، اعم از سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، ارتش و سربازان گمنام امام زمان (عج) را ثابت کرد.

انتهای پیام/

یک دیدگاه برای “حوادث دیروز ضعف داعش را نشان داد/اشراف عملیاتی نیروهای امنیتی کشور بی نظیر بود”

  1. sldvh گفت:

    همیشه می گفته اند که شهادت و شهید شدن در راه خدا لیاقت و توفیق می خواهد. در خصوص فاجعه تروریستی که در حرم مطهر امام و مجلس اتفاق افتاد تعدادی از همنوعان ما به شهادت رسیدند. شرح حال برخی از آنان را که پیگیری کردم فهمیدم در بین این همه ادمی که آن روز در مجلس بود فقط همینها بودند که لیاقت شهید شدن را داشتند. یعنی خیلی ها بودند که در یک قدمی فیض عظمی قرار داشتند اما لیاقت نداشتند. شادی روح شهدا و امام شهیدان صلوات.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.