سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۳۷ - یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶

معاون فناوري اطلاعات مؤسسه امام خميني:

دوران پیش رو، عصر خمینی کبیر است/دنیا هنوز هم به بسیاری از توانمندیهای انقلاب پی نبرده است

حجت الاسلام رهنمایی گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب دوران حاضر، عصر خمینی کبیر است، دنیا هنوز هم به بسیاری از توانمندیهای انقلاب پی نبرده است.

به گزارش شهرضانیوز، معاون فناوری اطلاعات مؤسسه امام خمینی(ره) شامگاه شنبه، در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که در تکیه شهدای شهرضا برگزار شد، عنوان کرد:در شرایطی که ۲۸ سال از واقعه رحلت امام (ره) می‌گذرد، دنیا مقهور شخصیت ایشان و انقلابی است که به دست ایشان ایجاد شد.

حجت الاسلام سید احمد رهنمایی، اظهار کرد: هنوز مدت زمان زیادی از رحلت ایشان نگذشته بود که رهبر معظم انقلاب، عصر حاضر را دوان خمینی کبیر(ره) نامیدند، شواهد موجود نیز نشان می‌دهد که این عصر سرآمد همه ادوار و زمانها است هرچند دنیا هنوز هم به بسیاری از ارزش ها و توانمندی های انقلابی که به دست ایشان ایجاد شد، پی نبرده است.
وی انقلاب اسلامی ایران را بزرگترین اثر وجودی امام راحل (ره) برشمرد و افزود: اعظم فرائض حفظ انقلاب است که بر عهده ما است و یکی از وصایای بصیرت افزای امام راحل (ره) نیز همین مسأله است.
رهنمایی همچنین با اشاره به بخشهایی از سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد انقلاب اسلامی، تصریح کرد: اگر وجوب مسئله امر به معروف و نهی از منکر ثابت شده است، باید بدانیم که بزرگترین معروف حفظ و تقویت نظام اسلامی و بزرگترین منکر انجام هرگونه اقدامی است که به تضعیف آن منجر می‌شود.
وی قدرت انقلاب اسلامی را متأثر از قدرت اسلام دانست و با اشاره به برخی از دیدگاه های امام راحل(ره) درباره انقلاب، بیان کرد: ایشان عقیده داشتند که ابرقدرت بزرگی که در آینده برترین قدرت عالم وجود خواهد بود، اسلام است.
معاون فناوری اطلاعات مؤسسه امام خمینی (ره)، با تأکید بر لزوم مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی، گفت: در طول سه دهه گذشته شاهد افزایش قدرت روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده‌ایم، انقلاب ثمره راه پر فراز و نشیبی است که از ایران ضعیف و ذلیل قبل از انقلاب تا مرحله تبدیل به یک قدرت بزرگ جهانی پیموده ایم.
رهنمایی با بیان اینکه «امروزه هیچ قدرتی در هیچ جای جهان قدرت مقابله در برابر عظمت اسلام را ندارد»، اظهار کرد: علت این مسئله آن است که اسلام و نظام اسلامی در همه بخشها قدرت نمایی کرده و دشمنان را مغلوب کرده است.
وی اضافه کرد: باید خطاب به خانواده های شهدا و ایثارگران عرض کنیم که مردم در طول تاریخ انقلاب سختیهای زیادی را تحمل کرده و مقاومت بی‌نظیری را نشان داده‌اند اما امروز باید با افتخار بگوییم که حتی یک قطره از خون شهدا و ذره‌ای از تلاشهای مردم به هدر نرفته است.
معاون فناوری اطلاعات مؤسسه امام خمینی(ره) در بخش دیگری از سخنان خود، تأکید کرد: دشمن در جریان پرونده هسته‌ای نشان داد که در هر شرایطی از مواضع خود عقیب نشینی نمی‌کند زیرا آنها از انقلاب اسلامی و آرمانهای آن آسیب دیده‌اند و در برابر منطق آن شکست خورده‌اند؛ دشمنان انقلاب عظمت ولایت فقیه را درک کرده و فهمیده‌اند که با چه قدرت عظیمی مواجه هستند.
رهنمایی خاطر نشان کرد: بیانات رهبری الهامات الهی است که در هر شرایطی کشور و نظام را به مسیر درست هدایت می‌کند.
وی با اشاره به انتخابات اخیر ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: در انتخابات اخیر دشمنان پس از سالها برنامه ریزی به دنبال ایجاد فتنه‌ ای بزرگتر از فتنه سال ۸۸ بودند اما تدابیر و بیانات الهی رهبری انقلاب مانع تحقق اهداف و دسیسه‌های آنان شد.
معاون فناوری اطلاعات مؤسسه امام خمینی (ره) تأکید کرد: شرکت در انتخابات در حقیقت به معنی رأی اعتماد به نظام بود، بنابراین مهم نیست که به چه کسی رأی دادیم.
رهنمایی ادامه داد: همه دلسوزان نظام باید بدانند که ما به وظیفه خود یعنی حفظ انقلاب اسلامی عمل می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم هیچکس و تحت هر شرایطی از قبیل استفاده از سند ۲۰۳۰ به این امانت الهی آسیب بزند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.