سرویس: اخبار شهرضا ۲۰:۱۵ - شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی:

تبصره ۳ بهترین راهکار برای تکمیل پروژه فاضلاب بود

محمودی گفت: پس از رایزنیهای فراوان به این نتیجه رسیدیم که تبصره ۳ ماده واحده قانون ایجاد تسهیلات تأسیسات آب و فاضلاب جهت شهرها بهترین راهکار برای حل مشکل فاضلاب شهری است.

به گزارش شهرضانیوز، سمیه محمودی در جلسه شورای اداری شهرستان، عنوان کرد: استفاده از اختیارات قانونی تبصره ۳ ماده واحده قانون ایجاد تسهیلات تأسیسات آب و فاضلاب جهت شهرها مصوب ۲۷ خردادماه ۱۳۷۷، بهترین روش برای تکمیل پروژه فاضلاب شهری بود که با مصوبه شورای شهر دور چهارم عملی شد.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد : در طرح جدیدی که برای تکمیل پروژه فاضلاب مطرح شده، همکاری مردم ، دولت و شهرداری در نظر گرفته شده است.
وی در بخش دیگری ازسخنان خود، بیان کرد: حضور مردم در انتخابات اخیر نشانه رأی اعتماد آنان به نظام و ارزشهای انقلاب بود.
محمودی ادامه داد: برنده حقیقی در این انتخابات مردم بودند که باوجود مشکلات اقتصادی و معیشتی نشان دادند همچنان پشتیبان نظام و ارزشهای انقلابی هستند و از اکنون این مسئولان هستند که باید با عملکرد خود حامی سرمایه اصلی نظام یعنی اعتماد مردم، باشند.
وی تأکید کرد: همه ما باید برای لحظه لحظه ای که مناصب و مقامهای اجرایی را اشغال کرده ایم در پیشگاه خداوند پاسخگو باشیم پس بهتر است با طرح و ایده مُناسب فعالیت کنیم.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به انتخابات اخیر هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: در هیئت رییسه مجلس سه فراکسیون ولایت، مستقلین ولایی و امید حضور دارند که در انتخابات اخیر تعامل خوبی بین این سه فراکسیون برقرار و یک لیست نهایی ارائه شد.
محمودی تصریح کرد: در ابتدای این دوره مجلس ۲ لیست برای انتخابات اعضای هیئت رییسه مطرح شد اما در این مرحله با تعامل خوبی که بین تفکرات و اعضای احزاب سیاسی برقرار شد، یک لیست ارائه و از بین آنها انتخابات برگزار شد.
وی تعامل برقرار شده در مجلس را به عنوان الگویی برای فعالیت احزاب سیاسی دانست و افزود: اقدامی که در مرکز سیاسی و قانونگذاری کشور شد باید به عنوان الگویی برای سایر احزاب و گروه های سیاسی باشد تا با رفاقت بیشتری به کار خود ادامه دهند.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی همچنین با تأکید بر ضرورت تلاش نمایندگان مجلس برای استیفای حقوق مردم، تأکید کرد: نمایندگان مجلس وکیل الدوله نیستند و نماینده ملت هستند بنابراین باید در این مرکز برای استیفای حقوق ملت بحث و جدل و منطق حاکم باشد اما اصل بر حفظ نظام و انقلاب است که هیچ گاه نباید تحت الشعاع مسئله دیگری قرار گیرد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “تبصره ۳ بهترین راهکار برای تکمیل پروژه فاضلاب بود”

  1. مرجان گفت:

    تشکر می کنم از خبرگزاری که کمک می کنه ما یواش یواش نماینده شهر را بشناسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.