سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۵۸ - جمعه ۰۵ خرداد ۱۳۹۶

با حضور تیم های حاضر در مسابقات صورت گرفت؛

قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان شهرضا/ حضور ۴ تیم از خارج از شهرستان در این سری از مسابقات

قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان شهرضا در اداره ورزش و جوانان شهرضا برگزارشد.

به گزارش شهرضانیوز؛ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا عصر امروز در مراسم قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان شهرضا با اشاره به تدوین آیین‌نامه مسابقات جام رمضان، اظهار کرد: هر شب ۳ بازی در جام امسال از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰ برگزار می‌شود.

علی‌نقی انصاری ادامه داد: تیم‌ها باید ۱۵ دقیقه پیش از بازی در سالن حضور داشته و خود را به ویژه در بازی اول گرم کرده باشند.

وی با بیان اینکه بازی‌ها نباید با تأخیر شروع شود، گفت: در صورت تأخیر تیم‌ها، بازی‌ها ۳-۰ به سود تیم مقابل لحاظ می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان این‌که وقت بازی‌ها ۲ نیمه ۲۰ دقیقه ای است، خاطرنشان کرد: قوانین این بازی‌ها همان قوانین روز فیفا بوده و امیدواریم مسابقات خوبی داشته باشیم.

انصاری با بیان اینکه مسابقات از شنبه هفته آینده، ابتدای ماه رمضان شروع می‌شود، گفت: بازی‌ها در ۱۸ روز اول ماه رمضان قطعی شده است و بازی‌ها نیز به صورت دوره ای در گروه‌ها خواهد بود.

وی تاکید کرد: پس از برگزاری بازی‌های گروهی، تیم‌ها به شیوه تیم اول گروه الف با دوم گروه دال و دوم گروه الف با اول گروه دال به صورت دور در دور و نزدیک در نزدیک بازی خواهند کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا ادامه داد: هر تیم باید آلبوم ورزشی، بیمه ورزشکاران، اسامی سرپرست و بازیکنان و چک ضمانت داشته باشد.

انصاری ادامه داد: تیم‌ها اگر اعتراضی داشته باشند، می‌توانند پس از هر بازی اعتراض خود را به کمیته انضباطی اعلام کنند.

وی با بیان اینکه قوانین جدیدی در حوزه داوری ابلاغ نشده است، گفت: در گروه داوران، ما شاهد حضور داوران کشوری و استانی به روز هستیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان اینکه جدول براساس ۱۶ تیم بسته می‌شود، عنوان کرد: ما در حال حاضر ۱۵ تیم داریم که تیم چهارم گروه دال خالی گذاشته می‌شود و قبل از شروع مسابقات این گروه فرصت اضافه شدن تیم‌ها به مسابقات باقی می‌ماند.

انصاری با بیان اینکه در مسابقات امسال ۴ تیم از شهرهای جرقویه، طالخونچه، سمیرم و بهارستان حضور دارند، گفت: این چهار تیم قرعه‌کشی شده و در گروه‌ها تقسیم می‌شوند.

وی ادامه داد: تیم‌های میراب ب، شهید تقوی، ایرانول و تیم آرش به عنوان سرگروه‌ها محسوب شده و ۷ تیم دیگر نیز به صورت قرعه‌کشی در تیم‌ها قرار می‌گیرند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا ادامه داد: چون در این سری از مسابقات تیم میراب الف و ب حضور دارند، برای حفظ سلامت مسابقات، این دو تیم در یک گروه قرار نخواهند گرفت.

 

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.