سرویس: سیاسی ۲۳:۵۶ - چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

نماینده مردم خمینی‌شهر:

انتخاب دوباره روحانی موجب از هم پاشیدن شیرازه اقتصاد کشور می‌شود/ دولت فعلی از احکام اسلامی فاصله گرفته است

ابطحی با بیان این که اگر این آقا دوباره انتخاب شود، شیرازه اقتصاد کشور ازهم‌پاشیده می‌شود، گفت: شما اگر بودجه ندارید، چرا در شب انتخابات یارانه‌های حذف شده را که آن را مصیبت عظمی می‌دانستید به مردم برمی‌گرداندید؟

به گزارش شهرضانیوز، محمد جواد ابطحی شامگاه امشب در جمع هواداران حجت الاسلام رئیسی در مسجد تاریخی حمیدی شهرضا با بیان این‌که ما در کل زندگی در حال انتخاب هستیم، اظهار کرد: در برخی مواقع انتخاب‌ها تنها سرنوشت یک فرد مدنظر است اما در برخی مواقع انتخاب‌ها بر کل جامعه اثر می‌گذارد.

وی با بیان این‌که این انتخابات منجر به آزاد می‌شود، گفت: دنیای غرب آزادی را در چیزهای مختلف از جمله قلم، پوشاک، خوراک و بیان معنی می‌کند، اما ما آزادی از همه بندگی‌ها و عبویت الهی معنی می‌کنیم.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان این‌که در اسلام چون راه رشد از راه گمراهی مشخص است؛ ما حق گمراهی نداریم، تصریح کرد: این آزادی به این معنای این نیست که ما بخواهیم به دیگران تهمت زده و یا گناه کنیم.

ابحطی با بیان این‌که این آزادی کار را مشکل کرده است، گفت: تمام شیاطین انسی و جنی فضا را برای جلوگیری از انتخاب انسان آلوده می‌کند.

وی با بیان این‌که ملاک‌ها در دست ما است، گفت: نباید رئیس‌جمهوری که خوی اشرافی گری داشته باشد؛ از فقرا فاصله بگیرد و خوی کاخ نشینی داشته باشد انتخاب کنیم.

نماینده مجلس افزود: آقای رئیس مجلس شما که با اندک نکته‌ای که پیش می‌آید، موضع می‌گیرید چرا در مورد حرف‌های رئیس‌جمهور در مورد این‌که یک مشت پای منقل نشسته و می‌خواهند برجام را آتش بزنند؛ موضع نگرفتید؟

ابطحی با بیان این‌که رسیدگی به وضع مردم وظیفه ذاتی همه دولت‌ها است؛ تصریح کرد: مقام معظم رهبری چندین سال است که بر محور اقتصاد مقاومتی شعار سال را مطرح می‌کنند؛ به‌طور حتم دولت رفوزه شده که مجدد این درس را برای او می‌گذارند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با طرح این سؤال که آیا ما در این کشور این همه شهید داده و سختی کشیدیم که به سبک زندگی آمریکایی برسیم، گفت: سند ۲۰۳۰ که اخیراً مطرح شده همین سبک زندگی غربی است که زندگی را بر اساس شهوت، لذت و دنیاگرایی را بر اساس زندگی مردم آمریکا را ترویج می‌کند.

وی با بیان اینکه گرد ربا همه را در جامعه فراگرفته است، گفت: زمانی که آقای رئیسی که به مجلس آمدند من در مورد همین فاصله از احکام اسلامی صحبت کردم که یکی از این ارزش‌ها صداقت و دروغ نگفتن است.

ابطحی افزود: برادر این رئیس‌جمهور با معدل ۱۳ و ۳۳ صدم از دانشگاه فارغ التحصیل شده که در این معدل دست برده و آن را ۱۷ و ۸۰ کرده است؛ آیا این صداقت است؟ مردم بر دین زمامداران خود خواهند بود.

وی با بیان اینکه رئیس‌جمهور در مناظرات بحث آماری کرده و آمار دروغ به ملت داده است؛ عنوان کرد: در قانون هدفمندی یارانه‌ها آمده برق، آب و گاز و سوخت گران شده و هزینه این افزایش قیمت به مردم داده شود؛ نه‌تنها بدون سروصدا این خدمات را گران کردند، این میزان افزایش هزینه را به مردم ندادند.

وی با اشاره به برخی اقدامات و رأی خری‌های شب انتخاباتی دولت، گفت: شب انتخابات به هر دهیاری ۱۰ میلیون تومان وام می‌دهند که این از همان اضافه درآمد هدفمندی یارانه‌ها است؛ شما اگر بودجه ندارید، چرا در شب انتخابات یارانه‌های حذف شده را که آن را مصیبت عظمی می‌دانستید به مردم برمی‌گرداندید و ۱۰۰ نفر را به نهاد ریاست جمهوری می‌آوردید تا به تمام آن‌هایی که به ریاست جمهوری نامه نوشتند، زنگ‌زده و به آن‌ها کمک مالی کنند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به ویژگی‌های نامزد اصلح، گفت: در بین این افراد حاضر به نظر ما آقای رئیسی اصلح بوده و باید از ایشان حمایت کنیم.

وی با اشاره به صحبت‌های برخی که می‌گویند، ایشان کار اجرایی نکرده است، گفت: سؤال این جا است که آیا آقای روحانی پیش از ریاست جمهوری کار اجرایی کرده است؟

نماینده مردم خمینی‌شهر با بیان این‌که آقای رئیسی چوب عدالت خود و پرونده‌هایی که بررسی کرد را می‌خورد، گفت: آقای روحانی در انتخابات گذشته با ۲۰۰ هزار رأی اختلاف پیروز انتخابات شد.

نماینده مردم خمینی‌شهر با اشاره به پرونده حسین فریدون، اعلام کرد: آقای فریدون، دختر و دامادش و مافیایی که ایجاد کرده وام‌های میلیاردی جذب از بانک‌ها جذب کرده و جوانان ما در صف وام ازدواج مانده‌اند.

وی ادامه داد: آقای سرخه از نزدیکان ایشان به دبی رفته و ۴۰۰ میلیون درهم وام بدون سود برای یکی از رفقای این آقای فریدون می‌گیرد و سپس همین پول را در تهران در بانک ملت با سود ۲۴ درصد سپرده می‌کند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان این‌که اگر این آقا دوباره انتخاب شود، شیرازه اقتصاد کشور ازهم‌پاشیده می‌شود، خاطرنشان کرد: همان‌طور که در قلب راکتور بتون ریخته و هسته‌ای کشور را از بین بردند، موشک را هم نابود خواهند کرد.

وی با اشاره به تیتر روزنامه شرق در مورد رأی دادن به قاضی یا وکیل، گفت: نکته اول این است که چه کسی گفته رئیس‌جمهور وکیل است و نکته دیگر این‌که آقای رئیسی به‌عنوان امین امام در پرونده‌های قضایی بوده و اولین حکم خود را در پرونده مهدی هاشمی از امام گرفت.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

3 دیدگاه برای “انتخاب دوباره روحانی موجب از هم پاشیدن شیرازه اقتصاد کشور می‌شود/ دولت فعلی از احکام اسلامی فاصله گرفته است”

  1. طرفدار روحاني گفت:

    تمامی بازوهای ارگان ها را که توسط باندهای اقای قالیباف و رئیسی تحت سلطه درامدند در روز شنبه مردم فهمیم ایران طعم تلخ پیروزی اقای روحانی را بر تمامی دشمنان عزت ایرانو ایرانی میچشانند و شما و باندهایتان برای همیشه منفور خواهید شد

  2. amin گفت:

    زنده باد دکتر روحانی

  3. شهروند گفت:

    در فضای بعد از انتخابات به جای اینکه به بررسی خبرهای شهر و سایر خبرهای مرتبط بژردازید گشتید و گشتید تا نماینده مجلسی پیدا کنید تا دو کلام حرف بر ضد رییس جمهور منتخب ملت بنویسید. متاسفم

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.