سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۰۴ - جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

رئیس عقیدتی سیاسی گروه 55 توپخانه مطرح کرد؛

لزوم شرکت همراه با هوشیاری در انتخابات/ عملکرد نامزدها ملاک انتخاب است

خوبخت گفت: همه باید با هوشیاری در انتخابات شرکت کنیم چرا که شرکت در انتخابات حق مسلم همه است و سرنوشت کشور در آن رقم می خورد.

به گزارش شهرضانیوز، رئیس عقیدتی سیاسی گروه ۵۵ توپخانه صبح امروز در جمع کارکنان پایور گروه ۲۲ توپخانه شهرضا در مسجد امام خمینی (ره) با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک شعبان و اعیاد شعبانیه و در پیش بودن انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری، اظهار کرد: مردم پیش از انقلاب هیچ دخالتی در امور کشور نداشتند و حکومت به شکل مورثی بود که بزرگترین اهانت به شعور یک ملت محسوب می شود؛ البته در برخی کشورها مانند عربستان هنوز این شیوه حکومت وجود دارد.

حجت الاسلام فتح اله خوبخت گفت: برخی کشورها مثل آمریکا ، انگلیس ، ترکیه که ادعای دموکراسی دارند اما مردم آن ها به صورت غیر مستقیم در انتخابات شرکت داده می شوند.

وی با بیان این که به دستور امام(ره) اصل انقلاب به رفراندوم گذاشته شد، تصریح کرد: از همان ابتدا اصل جمهوری اسلامی و قانون اساسی به رای گذاشته شد تا مردم ازطریق انتخابات سرنوشت کشور خود را انتخاب کنند.

رئیس عقیدتی سیاسی گروه۵۵ توپخانه در ادامه گفت: جمهوری اسلامی به این دلیل که همه افراد کاندید جهت پیروز شدن در میان مردم حضور یافته و می دانند که جهت پیروز شدن،به رای مردم نیاز دارند، آزادترین انتخابات است.

رئیس عقیدتی سیاسی گروه ۵۵با بیان این که زمانی به بلوغ سیاسی می رسیم که نتیجه هر چه باشد بپذیریم، گفت: باید مراقب تکرار ماجراهای سال ۸۸ بود تا آب در آسیاب دشمن نریزیم؛ هر کسی در هر موقعیتی که به وحدت ضربه زده، دشمن را شاد کند و اسباب مشکل برای کشور درست کند محکوم است .

خوبخت با بیان این که ملاک حال فعلی افراد است، خاطرنشان کرد: تخلف و رفتارهای ناشایست یک نفر مجوز رفتارهای ناپسند طرف مقابل نیست آنچه مهم است شرکت در انتخابات و احترام به آرای ملت است.

وی همچنین با اشاره به بیانات رهبری گفت: مقام معظم رهبری فرموده اند که دشمن تلاش می کند انتخابات برگزار نشود و بعد از عدم موفقیت تلاش می کنند کسی انتخاب شود که مورد نظر آنهاست، دشمن دست بردار نیست وباید درست با آنها برخورد کرد

وی در پایان با بیان این که ما باید عملکردها و سوابق افراد را ببینیم و شایعات فضای مجازی را نسبت به کاندیدها قبول نکنیم، افزود: همه باید با هوشیاری در انتخابات شرکت کنیم چرا که شرکت در انتخابات حق مسلم همه است و سرنوشت کشور در آن رقم می خورد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.