سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۳۴ - یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

رییس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان:

اشتغال و کرامت اولویت اول دولت «کار و کرامت»/ همایش بزرگ اصفهان با حضور حجت‌الاسلام رییسی برگزار می شود

قادریان با اشاره به مشکلات موجود اقتصادی در کشور، اظهار کرد: اشتغال و کرامت مردم جامعه برای حجت‌الاسلام رییسی اولویت اول است.

به گزارش شهرضانیوز؛ رییس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام سید ابراهیم رییسی در اصفهان در نشست خبری با اصحاب رسانه با تبریک اعیاد ماه مبارک شعبان، اظهار کرد: اعضای و علاقه‌مندان این ستاد مردمی حسب تشخیص منطقی، عقلایی و مکتبی، فعالیت خود را تحت عنوان پویش دعوت از این کاندیدا سال گذشته آغاز کرد.

فرهاد قادریان بابیان اینکه فعالیت‌های ابتدایی ستاد انتخابات آغازشده است، گفت: فعالیت رسمی این ستاد همزمان با میلاد اباعبدالله الحسین علیه‌السلام آغاز خواهد شد.
وی، با اشاره به فعالیت‌های متمرکز این ستاد، اظهار کرد: راهبردهای اساسی حوزه‌های تخصصی فعال در سطح استان شناسایی و به کاندیدا انتقال داده‌شده و سپس با زمان آغاز تبلیغات میدانی فعالیت‌ها ادامه پیدا خواهد کرد؛ در حال حاضر ساختار و سازمان ستاد در استان اصفهان شکل پیداکرده است.
رییس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان با اظهار اینکه گام دوم یعنی تبلیغات میدانی امشب با جشن امام حسین (ع) آغاز خواهد شد، ادامه داد: جمنا قرارگاه انتخاباتی هست که هنوز به‌صورت قطع برای حمایت از کاندیدای مشخص وارد میدان نشده است.
قادریان بابیان اینکه حجت‌الاسلام رییسی با احترام به این حرکت، آن را محترم شمرده، ولی هنوز میثاق و تعهد با جمنا را امضا نکرده است، افزود: حجت‌الاسلام رییسی خود را مستقل از گروه‌ها و جریان‌های رایج معرفی کرده‌اند؛ از طرف خود جمنا هم به‌صورت مصداقی کاندیدایی معرفی نشده است.
وی با اظهار اینکه اعضای جمنا، نیروهای مؤمن، انقلابی و دلسوز برای نظام و انقلاب هستند، گفت: ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رییسی نه‌تنها از این جبهه بلکه هر گروه و حرکتی دیگر که مایل باشند دعوت به همکاری می‌کند.
رییس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان با بیان اینکه فعالیت منسجم و تبلیغاتی در حوزه انتخابات تأثیر بسزایی دارد، اظهار کرد: فعالیت‌های خودجوش‌های مردمی به‌طورقطع قابل هدایت توسط دیگران نیستند، ولی می‌توان با مراجعه و دعوت از آن‌ها علی‌رغم حفظ استقلال زمینه کمک به همدیگر را فراهم کرد.
قادریان با اظهار اینکه سه ستاد مستقل در شهر اصفهان برنامه‌ریزی و آماده برای افتتاح داریم،‌گفت: این ستادها تخصصی یا مربوط به قشر و صنفی هستند.
وی با اشاره به اهمیت حضور و نقش بانوان در انتخابات، اظهار کرد: ستاد خواهران با عنوان «ستاد یاس» در اصفهان برای حضور و مشارکت حداکثری بانوان تشکیل‌شده و ادامه کار می‌دهد.
رییس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان، هماهنگی و همراهی ستادهای مردمی است، گفت: هیچ‌گونه تحمیلی را به گروه‌های خودجوش مردمی نخواهیم کرد ولی اگر گروهی مایل به همکاری باشد، حمایت از آن‌ها را انجام خواهیم داد.
قادریان در معرفی کمیته تخصصی ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رییسی، گفت: شهر اصفهان به ۱۵ منطقه تخصصی تقسیم‌شده که در آن یک ستاد رسمی فعالیت خواهد کرد، شهرستان‌ها نیز به همین صورت کار خواهند کرد، عزم جدی خود را جذب از تمام طیف دلسوز از اقشار، سنین و نگرش‌های سیاسی مختلف استفاده کنیم.
وی شورای سیاست‌گذاری که متشکل از جمعی از خبرگان ورزیده سیاسی اجتماعی شهر هستند، دبیرخانه، امور اداری، دفتر تحلیل و طراحی، امروز شهرستان‌ها، اصناف، اقشار، استادان، ستادهای مستقل جوانان، حبیب و یاس ازجمله ساختارهای ستاد مرکزی انتخاباتی حجت‌الاسلام رییسی در استان اصفهان است.
رییس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان، بر اساس یک تکلیف اجتماعی و سیاسی و وظیفه آرمانی به میدان مبارزه در انتخابات ورود پیداکرده‌ایم، گفت: راهبرد این جبه بر اساس بیانات رهبری، تقوا و طهارت است، تمام تلاش شده تا هیچ‌گونه تخریب علیه دیگر کاندیداها توسط اعضای این ستاد انجام نگیرد و در وهله دیگر از منابع غیردولتی و بخش عمومی برای پیشبرد کارها استفاده شود ضمن اینکه رعایت مرّ قانون سرلوحه اصلی کار ستا انتخاباتی حجت‌الاسلام رییسی استان اصفهان قرارگرفته است.
قادریان، گفت: سازوکاری برای جلب کمک‌های مردمی خرد پیش‌بینی‌شده است، از امشب سامانه‌ای با عنوان «بُرسا» برای این امر راه‌اندازی خواهد شد و مسیری ساده برای کمک افراد به ستاد انتخاباتی در استان خواهد بود، این سامانه کمک می‌کند تا هیچ‌گونه پول شبهه‌ناک وارد تبلیغات این کاندیدا ریاست جمهوری نشود، چراکه یکی از شعارهای این نامزد مبارزه با فساد است.
وی اظهار کرد: حضور حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان احتمال زیاد در روزهای پایان تبلیغات خواهد بود.
رییس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان، بابیان اینکه ۲۴ ستاد شهرستانی در اصفهان راه‌اندازی شده است، گفت: امشب همزمان با افتتاح رسمی ستاد در استان، احکام مسئولان شهرستانی ارائه خواهد شد و از فردا فعالیت خود را آغاز خواهند کرد، همچنین از استفاده از فضای مجازی برای تبلیغات غفلت نشده است، در حال حاضر ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان با دو کانال رسمی در فضای مجازی فعالیت می‌کند.
وی، بهبود معیشت و وضعیت اقتصادی مردم را یکی از دغدغه‌های مهم حجت‌الاسلام ریسی عنوان کرد و افزود: فعالیت‌های گسترده‌ای برای شناسایی مسائل و مشکلات مردم توسط ستادها انجام‌گرفته و به نامزد انتخابات منتقل می‌شود.
رییس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان، از برگزاری تجمع حامیان حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان خبر داد و گفت: این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام مهدوی ارفع برگزار خواهد شد.
قادریان با اشاره به برنامه‌ریزی برگزاری چهار همایش شهری و سه همایش استانی، اظهار کرد: در روزهای پایانی تبلیغات، همایشی بزرگ با حضور حجت‌الاسلام رییسی برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به مجدد به فعالیت ستادهای مختلف شهری و شهرستانی، گفت: این ستادها محلی خواهد بود که افراد می‌توانند مسائل و درخواست‌های خود را برای انتقال به حجت‌الاسلام رییسی مطرح کنند که پس از جمعه بندی به ستاد مرکزی ارسال می‌شود.
رییس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رییسی در اصفهان با تأکید بر اینکه کرامت مردم برای ما از اهمیت بسزایی برخوردار است، اظهار کرد: کارگروه رصد و ایده پردازی، کارگروه رسانه، کارگروه تولید محتوا و کارگروه شبکه‌های اجتماعی ذیل ستاد فعالیت خود را از امروز آغاز خواهند کرد.
انتهای پیام/صاحب نیوز

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.