سرویس: اخبار شهرضا ۲۳:۴۱ - دوشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

اخبار کوتاه انتظامی شهرستان شهرضا؛

سرنگ‌های ۱٫۵ میلیاردی قاچاق به مقصد نرسید/ جاسازی محموله تریاک در بار پیاز

مقدار ۵۶ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک، که به شکلی ماهرانه در لا بلای بار پیازها جاسازی‌شده بودند کشف شد.

کشف محموله تریاک در شهرضا

به گزارش شهرضانیوز، فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا اظهار کرد: مأموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی این فرماندهی حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک و آن را متوقف کردند.

سرهنگ حمید امیرخانی گفت: با بازرسی از این کامیون محموله‌ای شامل تعداد ۹۴۷ نوع سرنگ مخصوص تزریقات ژل که فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی و قاچاق بودند کشف شد.

وی ارزش این محموله را بر اساس اعلام کارشناسان مربوطه گمرک یک میلیارد و پانصد میلیون ریال اعلام و اظهار کرد: در این خصوص خودرو توقیف و اقلام آن به اداره اموال تملیکی استان منتقل شد.

این مقام انتظامی از دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد و گفت: متهم به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا اظهار کرد: مأموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی این فرماندهی حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون بنز حامل بار قانونی پیاز که از رودان استان فارس به سمت تهران درحرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.

سرهنگ حمید امیرخانی با اشاره به بازرسی دقیق صورت گرفته از این خودرو، گفت: مقدار ۵۶ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک، که به شکلی ماهرانه در لا بلای بار پیازها جاسازی‌شده بودند کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در این خصوص راننده و سرنشین آن دستگیر و به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا تأکید کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه فعالیت به آن‌ها نخواهد داد.

کشف محموله تریاک در شهرضا

انتهای پیام/

 

برای دسترسی سریع به اخبار در کانال تلگرامی شهرضا نیوز عضو شوید:   t.me/shahrezanewsir

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.