سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۰۲ - شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

نماینده مردم شهرضا مطرح کرد؛

از هیچ کاندیدا و ائتلافی حمایت نمی کنم/لزوم جلوگیری از سخنران های انتخاباتی زاویه دار با نظام و ولایت

محمودی گفت: در زمان انتخابات ریاست جمهوری هم ممکن است افرادی برای سخنرانی در شهرستان دعوت شوند، اما لازم است کسانی که از این افراد دعوت می‌کنند دقت کنند که سخنرانان از کسانی نباشند که با نظام و ولایت زاویه داشته باشند.

سمیه محمودی در گفت و گو با شهرضانیوز، بیان کرد: انتخابات شورای شهر اهمیت زیادی دارد چون نمایندگان مردم در پارلمان شهری مدیریت شهر را بر عهده دارند و مهمترین نقش در خدمت رسانی به مردم را دارند.
وی اظهار کرد: مردم توقعات زیادی از اعضای شورای شهر دارند و انتظار دارند تا این افراد همه تلاش خود را برای حل مشکلات آنان انجام دهند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آنچه در انتخابات بیش از هر چیزی اهمیت دارد، حضور پرشور مردم است تا افراد کاردان را انتخاب کنند و مدیریت امور را به آنان واگذار کنند.
محمودی ادامه داد: بنده از هیچ کاندیدا و یا ائتلافی حمایت نمی‌کنم اما انتظار است که افراد لایق و کاردان انتخاب شوند تا با تعامل خوب با سایر ادارات و مسئولان خدمات خوبی را هم ارائه دهند.
وی گفت: انتخابات شورای شهر نباید سیاسی شود زیرا در گروه‌های سیاسی مختلف افراد کاردان و لایقی هستند که می‌توانند خدمات خوبی به مردم ارائه دهند، مردم هم با درک بالایی که دارند به برنامه و توانمندی افراد رأی می‌دهند نه به اشخاص و جناحها.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در انتخابات ریاست جمهوری جنبه‌های سیاسی بسیار بیشتر است و افراد و احزاب نیز در آن فعالیت بیشتری دارند.
محمودی اظهار کرد: نامزدهای انتخاباتی در هر دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا هم باید فارغ از تخریب دیگر رقیبان انتخاباتی خود فعالیت کنند و اجازه دهند مردم در فضایی آرام و با رعایت همه جوانب تصمیم‌گیری و انتخاب کنند.
وی بیان کرد: در زمان انتخابات ریاست جمهوری هم ممکن است افرادی برای سخنرانی در شهرستان دعوت شوند، اما لازم است کسانی که از این افراد دعوت می‌کنند دقت کنند که سخنرانان از کسانی نباشند که با نظام و ولایت زاویه داشته باشند زیرا نظام اسلامی و ولایت فقیه خط قرمز همه مردم در دو شهرستان شهرضا و دهاقان است.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مردم شهرستانهای شهرضا و دهاقان که در طول تاریخ انقلاب اسلامی ولایتمداری و التزام عملی خود را به این اصل بسیار مهم نشان داده‌اند، ملاکهای زیادی را برای انتخاب افراد در نظر می‌گیرند اما مهمترین معیار برای سنجش صلاحیت افراد از نظر مردم ولایتمداری است زیرا مردم با کسانی که با ولایت زاویه دارند سازش نمی‌کنند.

انتهای پیام/ایمنا

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “از هیچ کاندیدا و ائتلافی حمایت نمی کنم/لزوم جلوگیری از سخنران های انتخاباتی زاویه دار با نظام و ولایت”

  1. ابی گفت:

    عجب . خانم محمودی اگه در طول این مدت که نماینده بودن عملکرد خودشون رو روشن کنن برا مردم بهتره . ایشون تنها مسولیتشون درمجلس عضو کمیسیون اجتماعی مجلسه . مردم شهرضا باید ایشونو بخوان و مطالبه کنند خواسته هاشون رو و اینکه نقش نمایندگیش رو انجام داده یا نه ازش سوال کنن .متاسفانه خبری نیست .همه چی آرومه

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.