سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۴۳ - جمعه ۰۶ اسفند ۱۳۹۵

هشدار امام جمعه موقت شهرضا نسبت به ترویج گناه؛

اقدامات برخی برای ایجاد گروه موسیقی مختلط کارمندان در شهرضا / اجراکنندگان این طرح را پشیمان خواهیم کرد

قائمی گفت: گروهی در یکی از ادارات شهرستان؛ با پخش فرم هایی، اقدام به جذب کارمندان زن و مرد اصلاح طلب برای یک گروه کر و موسیقی کرده اند تا در کنار هم آوازخوانی کرده و کنسرت برگزار کنند.

به گزارش شهرضانیوز، امام جمعه موقت شهرضا با بیان این که اگر کسی قیامت را درک کند، به درستی زندگی خواهد کرد، تصریح کرد: همه ثروت های  افراد و مسئولین میلیاردی اگر جمع بشود، به اندازه ثروت قارون و فرعون نخواهد بود؛ حال سوال اصلی این بوده که فرعون ها و قارون ها اکنون کجا هستند؟

اصغر قائمی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرضا گفت: یکی از وظایف اصلی همه ما، آماده شدن برای قبر و قیامت و حسابرسی در آن دنیا است.

وی در ادامه صحبت های خود با اشاره به برگزاری اجلاسیه بزرگ انتفاضه فلسطین در تهران و با حضور رهبر معظم انقلاب، گفت: رهبر معظم انقلاب در این اجلاسیه یکی از دستاوردهای مهم مهم انتفاضه را زنده نگه داشتن نام فلسطین و زمین گیر کردن برنامه های رژیم صهیونیستی دانستند.

امام جمعه موقت شهرضا خاطرنشان کرد: به گفته رهبر معظم کل قوا، فلسطینیان باید قدر جایگاه خود را دانسته و در همه ابعاد و از طریق ابزارهای مورد نیاز مقاومت کنند.

قائمی با بیان این که یکی از نکات جالب در روزهای گذشته، طلبکاری برخی سران فتنه از نظام و مردم است، تصریح کرد: البته نکات مورد توجه در این عرصه؛ طرح این مسائل از جانب برخی مسئولین و مقامات رده بالای مملکتی است.

وی از جمله دیگر اقدامات عجیب و قابل توجه ماه گذشته را طرح دوفوریتی فراکسیون امید اصلاح طلبان در راستای دستگیری  سوال کنندگان در جلسات رسمی دانست و گقت: اصلاح طلبانی که مدعی آزادی و لزوم آزدی بیان بوده، کارشان به جایی رسیده که تحمل یک حرف از جانب مخالفان را هم ندارند.

امام جمعه موقت شهرضا با بیان این که این افراد آزادی را در بی بند و باری و کنسرت می دانند، گفت: گروهی از همین افراد در یکی از ادارات شهرستان؛ با پخش فرم هایی، اقدام به جذب کارمندان زن و مرد اصلاح طلب برای یک گروه کر و موسیقی کرده اند تا در کنار هم آوازخوانی کرده و کنسرت برگزار کنند.

قائمی با هشدار به این افراد نسبت به اجرایی شدن این حرکت در شهرستان، گفت: من به مردم شهر، غیرتمندان و علما و بسیجیان شهرستان هشدار داده و اعلام می کنم که ما دیکر تماشاچی نخواهیم بود.

وی افزود: ما در مقابل گناه به گونه ای خواهیم ایستاد تا اجراکنندگان آن را از عمل خود پشیمان کنیم.

امام جمعه موقت شهرضا تاکید کرد: وقتی تورم حل نشده، رکود افزایش پیدا کرده و مشکلات طبقات محروم هر روز بیشتر می شود، با کنسرت و بزن و بکوب به دنبال سرگرم کردن مردم هستند.

قائمی با اشاره به گلایه های مردم و مقام معظم رهبری از مشکلات مردم خوزستان، تاکید کرد: مردم ما اگرچه پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند اما از تبعیض و گرانی، از این که برخی سرمایه چند هزار میلیاردی جمع کرده و حقوق چند ده میلیونی جمع آوری کرده، اما جوانان بیکار هستند، گله مندی دارند.

وی افزود: بنابر صحبت های رهبر معظم انقلاب در جمع شعرای آیینی کشور در شب گذشته، پیروی عملی و کامل از سیره معصومین در مبارزه با کفر و ظلم محقق می شود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.