سرویس: سیاسی ۲۰:۱۲ - چهارشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۲

جمهوری اسلامی مستقل‌ترین کشور سیاسی جهان است

کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب نفی سلطه پذیری و قطع دست بیگانگان است، اظهار داشت: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران مستقل ترین کشور سیاسی جهان است. به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل نامزد ریاست جمهوری یازدهم ظهر امروز چهارشنبه در جمع جبهه […]

کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب نفی سلطه پذیری و قطع دست بیگانگان است، اظهار داشت: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران مستقل ترین کشور سیاسی جهان است.

13920203000494_PhotoA

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل نامزد ریاست جمهوری یازدهم ظهر امروز چهارشنبه در جمع جبهه حماسه‌سازان انقلاب اسلامی اظهار داشت: در روزهای حساسی قرار داریم، انتخاباتی در پیش است که حداقل برای ۴ سال مسیر قوه مجریه را ترسیم می‌کند و ملت در یک آزمون خطیر برای انتخاب فرد مناسب قرار گرفته است.

نامزد ریاست جمهوری یازدهم تصریح کرد: این انتخابات باید به نحوی باشد که رئیس‌جمهور آینده نقاط قوت رئیس‌جمهور قبلی را داشته و ضعف‌های او را نداشته باشد، در مقیاس بزرگتر باید رئیس‌جمهور کسی باشد که تلاش کند نقاط قوت انقلاب را بیشتر و مشکلات آن را کمتر نماید.

وی با تاکید بر اینکه برای انتخاب درست باید درک درستی از واقعیت انقلاب اسلامی داشته باشیم، افزود: باید بدانیم انقلاب اسلامی در داخل و خارج از کشور در عرصه جهانی چه کرده و چه دستاوردهایی داشته و انقلاب ما باید چه دستاوردهایی داشته باشد.

حدادعادل با تاکید بر اینکه انقلاب ما توانست الگویی از حکومت دینی ارائه دهد، یادآور شد: این در حالی است که دنیای غرب از رنسانس به بعد حداقل ۵۰۰ سال بود که دوران حکومت دینی را پایان یافته اعلام می‌کرد؛ هر وقت صحبت از حکومت دینی می‌شد بلافاصله آن را متعلق به قرون وسطی می‌دانستند و این تصور غلطی بود که در اروپا وجود داشت.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی آمد و یک بار دیگر نشان داد که نه تنها حکومت دینی در دوران ما ممکن است بلکه ضروری است، گفت: در این ۳۴ سال این حکومت با دینی بودن خود بنای حکومت غیر دینی و سکولاریسم را به چالش کشید و اثبات کرد، گرفتاری‌های بشر ناشی از دوری از خداوند و دین است.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: در این انقلاب نشان داده شده که یکی از مهمترین دستاوردها، استقلال کشور، نفی سلطه‌پذیری و قطع دست بیگانگان است؛ در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران مستقل‌ترین کشور سیاسی جهان است، هیچ دشمنی نمی‌تواند ادعا کند ایران مستقل نیست، چرا که در این صورت به حرف او می‌خندند و کسی قبول نمی‌کند.

حدادعادل با تاکید بر اینکه بدون حضور مردم در صحنه و فداکاری آنها، رشد کشور بعید است، افزود: این فداکاری یک سرمایه بزرگ به شمار می‌رود که در این انقلاب به دست آمده و اهمیت حضور مردم بیشتر از نفت و ثروت‌های طبیعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.