سرویس: اقتصادی ۱۲:۰۰ - شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵

آمارهای غیرواقعی وزارت راه در آستانه استیضاح آخوندی

در حالی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی می‌گوید تعداد واحدهای تحویل‌شده مسکن مهر در دولت نهم و دهم ۶۹۰هزار واحد بوده که وزیر سابق راه و شهرسازی گفت: تعداد واحدهای تحویل‌شده در دولت نهم و دهم یک‌میلیون مسکن مهر بوده است.

به گزارش شهرضانیوز به نقل از  تسنیم، دیروز احمد اصغری مهرآبادی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که در دولت‌های نهم و دهم ۶۹۰هزار مسکن مهر تحویل شد وعده واگذاری همه واحدهای مسکن مهر را تا پایان دولت یازدهم داد.

وی بیان کرد:‌ دولت یازدهم ۸۴۰ هزار واحد مسکن مهر را تحویل داده‌ است.

وی با ابراز این‌که ساخت ۲٫۲ میلیون واحد مسکن در کشور، کار گسترده‌ای بوده و از عهده یک وزارتخانه خارج است، تصریح کرد: مبلغی که شورای پول و اعتبار تصویب کرده تا بانک مسکن به ساخت واحدهای مسکن مهر اختصاص دهد، باید قبل از پایان سال جاری پرداخت شود که تاکنون مبلغی پرداخت نشده است.

این در حالی است که وزیر سابق راه و شهرسازی در این باره گفته است: در دولت‌های نهم و دهم یک‌میلیون مسکن مهر تحویل متقاضیان شد.

علی نیکزاد افزود: با احتساب مسکن روستایی، دومیلیون و ۸۰۰هزار واحد از مجموع ۴میلیون و ۳۰۰هزار واحد در دولت نهم و دهم تحویل شد.

وی با اعلام این‌که ۱٫۸ میلیون مسکن روستایی تحویل شد، افزود: در دولت قبل یک‌میلیون  واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان این طرح شد.

به گزارش تسنیم، این‌گونه به نظر می‌رسد در آستانه برگزاری جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی، برخی زیرمجموعه‌های وزارت راه به‌دنبال انتشار آمارهای غیرواقعی با اهداف خاصی هستند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.