سرویس: بین الملل ۱۶:۰۰ - جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵

وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی حزب الله را تهدید کرد

وزیر اطلاعات اسرائیل، حزب الله لبنان را تهدید کرد که در صورت حمله به سرزمین‌های اشغالی فلسطین، رژیم صهیونیستی لبنان را مورد هجوم قرار می‌دهد.

به گزارش شهرضانیوز به نقل از تسنیم، «یسرائیل کاتس» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در سخنانی حزب الله لبنان را تهدید کرد.

وی خطاب به حزب الله لبنان عنوان کرد: اگر حزب الله عمق اسرائیل را هدف قرار دهد، تمام اهداف واقع شده در لبنان را که در تیررس ما هستند، هدف قرار می دهیم.

این وزیر صهیونیست همچنین ادعا کرد: باید تحریم هایی را علیه حزب الله وضع کنیم تا فعالیت های آن را فلج کنیم. همچنین باید با اعمال فشار بر ایران، کاری کنیم که دست از حمایت حزب الله بردارد.

سید حسن نصرالله روز پنجشنبه دبیرکل حزب‌الله لبنان درباره تصمیم رژیم صهیونیستی برای تخلیه مخازن آمونیاک در حیفا، گفت: اسرائیل این مواد را به هر کجا که منتقل کند آن را هدف قرار خواهیم داد. من از دشمن اسرائیلی می‌خواهیم که تنها مخازن آمونیاک در حیفا را تخلیه نکند بلکه نیروگاه هسته‌ای دیمونا را نیز تخریب کند چون ما قادر هستیم که تهدید را به فرصت تبدیل کرده و سلاح هسته‌ای اسرائیل را به تهدیدی برای اسرائیل و موجودیت آن تبدیل کنیم.

دبیرکل حزب‌الله لبنان به فرمانده‌های اسرائیلی هشدار داد: در جنگ تموز گمان کردید که اطلاعات کافی درباره مقاومت دارید و حمله کردید اما ما همواره چیزهایی داریم که آن را مخفی کرده و شما را با آن چیزی که مخفی می‌کنیم شگفت‌زده خواهیم کرد و چه‌بسا که به‌کمک آنها مسیر هر جنگی را تغییر دهیم.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.